Teknoloji

anasayfa Teknoloji RADYO BAŞAKŞEHİR 4. DÖNEM EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

RADYO BAŞAKŞEHİR 4. DÖNEM EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

07 Haziran 2021, Pazartesi 14:42 / Son Güncelleme : 07 Haziran 2021, Pazartesi 14:42
RADYO BAŞAKŞEHİR 4. DÖNEM EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir’de “mutluluğun sesi”ne yeni sesler katmak için kurulan Radyo Akademi, radyocu olmak isteyenleri usta radyocularla bir araya getirmeye devam ediyor. Radyo Akademi’nin 4. dönem eğitimleri 5 Haziran’da başlıyor.

13 Şubat 2020’de yayın hayatına başlayan Radyo Başakşehir bünyesinde kurulan Radyo Akademi, radyoculuk eğitimi almak isteyen yüzlerce gencin ilgi odağı oldu. Her yaş grubundan yüzlerce başvurunun yapıldığı Radyo Akademi’de yoğun istek üzerine dördüncü dönem dersleri 5 Haziran’da başlayarak, 10 Temmuz’a kadar devam etmesi planlamıyor. 

Usta radyoculardan eğitim fırsatı

Başakşehir Belediyesi Radyo Akademi’deki dersler için Türkiye’nin önemli radyocuları aynı çatı altında bir araya getirildi. Dördüncü dönemde Melih Kurtuluş radyo tarihi ve podcaste, Mehmet Ercanradyo program yapımcılığı, Onur Sakar radyoda haber teknikleri, Okan Ateş diksiyon, Emrah Tolga Şahin prodüksiyon teknikleri, İbrahim Yaman kurumsal iletişim ve reklam alanındaki tecrübelerini gençlerle paylaşacak.

Türkiye’nin dört bir yanından başvuru yapıldı

Radyo Akademi eğitimlerine İstanbul’un birçok ilçesinin yanı sıra Yalova, Bursa, Afyonkarahisar ve Samsun’dan da başvurular yapıldı. Radyo Akademi’de eğitim almak isteyen kursiyerler, Türkiye’nin en ünlü radyocularından eğitim almanın mutluluğunu dile getirdi.

5 Haziran’da başlayacak olan dördüncü dönem eğitimleri önceki dönemlerde olduğu gibi koronavirüse tedbirleri kapsamında yapılacak.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor