Teknoloji

anasayfa Teknoloji PUBG'ye Hikaye Modu Gelecek!

PUBG'ye Hikaye Modu Gelecek!

02 Temmuz 2019, Salı 12:33 / Son Güncelleme : 02 Temmuz 2019, Salı 12:33
PUBG'ye Hikaye Modu Gelecek!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

PUBG'ye gelecek yeni hikaye modu, oyunun geliştiricileri tarafından onaylandı.

PlayerUnknown's Battlegrounds, kısa ismiyle PUBG, 2017 yılında yayınlanmasının ardından büyük bir oyuncu kitlesine kavuştu ve her geçen sürede popülerliğini artırdı. Daha sonra ise Android ve İOS'ta yayınlanmasıyla en çok oynanan mobil oyunların başında gelen PUBG, geçtiğimiz aylarda elde ettiği 146 milyon dolarlık hasılatla, en çok gelir elde eden mobil oyun olmuştu.

Şimdiye kadar hayatta kalma tarzında bir oynanışa sahip olan PUBG, Call of Duty serisi gibi bir hikaye moduna sahip değildi. Ancak bu durum çok yakında değişiyor.

PUBG'YE HİKAYE MODU GELİYOR

Oyun geliştiricileri, PUBG'ye hikaye tabanlı bir oynanış eklemek için çalışmalarını sürdürüyor. PUBG geliştiricilerinin hikaye modu için çalıştığı bir şirketin kurucularından Glen Schofield, oyuna hikaye modunun geleceğini resmi olarak onayladı.

Gelen bilgilere göre yine PUBG evreninde geçecek yeni hikaye modu, PUBG'den ayrı bir oyun olarak da piyasaya sürülebilir.

Battle royale tarzı oyunlarda, hikaye modunun ne kadar başarılı olacağı ise birçok oyunsever tarafından merak konusu. Geçmişte Fortnite'a da küçük bir hikaye tabanlı oyun modu eklenmiş, ancak kullanıcılar tarafından pek ilgi görmemişti.

PUBG için yayınlanacak yeni hikaye tabanlı oynanışın ne zaman piyasaya çıkacağı ise şimdilik bilinmiyor.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor