Teknoloji

anasayfa Teknoloji Apple'dan Arıza Kararı!

Apple'dan Arıza Kararı!

01 Temmuz 2019, Pazartesi 17:16 / Son Güncelleme : 01 Temmuz 2019, Pazartesi 17:16
Apple'dan Arıza Kararı!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Apple arızalı ürünlerinden 2018 model MacBook Air modelleri için bir karar aldı. Alınan karar doğrultusunda anakart arızasının bulunduğu kabul edildi. Yapılan açıklamada, Apple tarafından da doğrulanan 2018 model MacBook Air'lerin arıza dolayısıyla değişimi ücretsiz olacak..

2018 modem MacBook Air modellerinde yaşanan anakart arızası Apple tarafından doğrulandı. Bazı kullanıcıların başına gelen problemin farkında olan Apple, bu MacBook Air modelleri için ücretsiz değişim yapacağını duyurdu. Durumdan etkilenmiş olan kullanıcılara Apple kendi e-posta gönderecek ve değişimin ücretsiz yapılacağını haber verecek.

Diğer yandan bu e-posta gelmese de siz doğrudan Apple'a başvurabilirsiniz. Arızanın neden kaynaklandığı belirtilmezken, ücretsiz değişimin yapılabilmesi satın alma tarihinden itibaren dört yıl boyunca geçerli olacak.

Yani üç yıl sonra bu tip bir arıza yaşamanız durumunda Apple size ücretsiz değişim yapmayacak ve ücretinin ödenmesi gerekecek.

Bu tip bir arızayla karşılaşmanız durumunda Apple ekibine ulaşmanın en kolay yolu Apple Destek sayfasına girmek ve ardından servis talebinde bulunmak.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor