Spor

anasayfa Spor ENEZ GENÇLİK KAMPI KAYITLARI BAŞLADI

ENEZ GENÇLİK KAMPI KAYITLARI BAŞLADI

10 Mayıs 2019, Cuma 11:33 / Son Güncelleme : 10 Mayıs 2019, Cuma 11:33
ENEZ GENÇLİK KAMPI KAYITLARI BAŞLADI
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi’nin Edirne’nin Enez ilçesinde denize sıfır konumda bulunan ücretsiz gençlik kampı için kayıtlar başladı.

Sportif, kültürel ve eğlenceli aktivitelerin yer alacağı eğitim programları uygulanacağı kampta yemek ve ulaşım hizmetleri Başakşehir Belediyesi tarafından karşılanacak. Akademi mezunu ve alanında uzman antrenörler gözetiminde gerçekleştirilecek kampta havuz, futbol sahası, toplantı salonu, mescid, yemekhane ve dinlenme alanları bulunuyor.

Gençlik Kampı’nda yüzme, futbol, plaj futbolu, plaj voleybolu, masa tenisi, dart, satranç, mangala, su topu gibi sportif etkinliklerin yanı sıra kitap okuma, konferanslar, değerler eğitimi, panel, münazaralar, "bana kendini anlat" konuşmaları gibi sosyal ve kültürel etkinlikler de yapılacak.

Kimler, nasıl katılabilir?

• 24 Haziran – 13 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacak Enez Gençlik Kampı’na katılmak için www.sporparklari.com adresinden online ön kayıt oluşturulabilir.

• Asıl kayıtlar Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğümüzce kayıt sırası ve kontenjan durumuna göre gerçekleştirilecektir.

• Başvuruda bulunanlar kontenjan ve başvuru sırasına göre asıl kayıt için bilgilendirilecek.

• Kamp’tan sadece 14-18 yaş aralığındakiler (2001 ila 2005 yıllarında doğanlar) ve Başakşehir'de ikamet edenler yararlanabilir.

• Enez Gençlik Kampı’nda sadece erkek öğrenciler misafir ediliyor.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor