Spor

anasayfa Spor BAŞAKŞEHİR İKİTELLİKÖYİÇİ SPOR KULÜBÜ ŞAMPİYONLUĞA DOYMUYOR!

BAŞAKŞEHİR İKİTELLİKÖYİÇİ SPOR KULÜBÜ ŞAMPİYONLUĞA DOYMUYOR!

27 Nisan 2019, Cumartesi 20:06 / Son Güncelleme : 27 Nisan 2019, Cumartesi 20:06
BAŞAKŞEHİR İKİTELLİKÖYİÇİ SPOR KULÜBÜ ŞAMPİYONLUĞA DOYMUYOR!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir ikitelliköyiçi spor kulübü'nden Şampiyonluk Gecesi.

Başakşehir ikitelliköyiçi spor kulübünün başarıları ile dolu Şampiyonluk gecesi Başakşehir Olimpia düğün salonu'nda  gerçekleştirdi.Selahaddin KOCAASLAN'ın sunuculuğunu üstlendiği gece'ye ilgi yoğun oldu.


Şampiyonluk gecesine birçok ulusal kanalda programlara konuk olup Rumeli müziğini farklı yorumları ile izleyicilerle buluşturan Orhan Kemal kardeşler geceye  katılarak bir birinden eğlenceli ve eşsiz şarkıları ile geceye renk kattı.


9  farklı branşta bütün müsabaklara katılan Başakşehir İkitelliköyiçi spor kulübü başarıları  ile ilçe'de adından söz ettiriyor. 3 sene içerisin de A takımı Süper amatöre çıkan Başakşehir İkitelli Köyiçi Spor Klubünün sporcuları katıldıkları bütün branşlarda A kategorisine yükselip adından söz ettirmeyi başardı.


Başakşehir İkitelli Köyiçi Spor Kulüp Başkanı Tahsin Göç, başkan yardımcıları, yönetim  kurulu üyeleri, teknik direktörler ve Ziyagökalp mahalle muhtarı İhsan Koluş'un da aralarında bulunduğu şampiyonluk gecesi'n de genç sporculara ödüllerini Başakşehir Belediye Başkan yardımcısı Serkan ÇELİK  takdim ederek, genç sporculara başarılarının devamını diledi.


A takım hocalarları olan Bülent ÇANKAYA'nın da takıma büyük katkısından dolayı teşekkürlerini sunan genç sporcular ayakta alkışlandı.


Alt yapıdan sorumlu Teknik Direktör Volkan Sapmaz:
 "Gençlerin başarısındaki en önemli faktör hırs,azim, birlik ve beraberlik oldu.Teyfik ÇOKLU ile protokol imzalayıp,yetiştirilen futbolcular Altınordu'ya kazandıralacak bunun da müjdesini şimdiden duyuralım.

Altınordu Spor Kulübü'nün çocuklarımızın  yeteneklerini fark ederek alt yapımıza verdikleri dektekten dolayı teşekkürlerimiz iletiyoruz." dedi.


Başakşehir İkitelli Köyiçi Spor Kulüp Başkanı Tahsin Göç'ün yaptığı konuşama da :
" 2018-2019 sezonunda U-14,U-15,U-17 A takımı nezninde şampiyonluk yaşadık.
Bu vesile ile teşekkürlerimizi sunmak adına Şampiyonluk kutlaması yaptık.

Bu organizasyona vesile olan Başakşehir Belediye Başkanı Sn. Yasin KARTOĞLU ve Başakşehir Kaymakamı Sn. Kazım TEKİN'e ve Ak Parti ilçe Başkanı Sn.Sabahattin KAYAS'a verdikleri desteklerden dolayı  teşekkürlerimi sunarım.

Başakşehir İkitelli Köyiçi Tekvando grubuna plaketlerini kulüp başkanı Tahsin Göç ve Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Çelik takdim etti.


Sponsorlarımız: Metro Büfe sahibi Sidar Otu,Bora Kompresör sahibi Bora Ülgü,Temaş gıda san.Tic.A.Ş sahibi Adem Temiz,Şehir Yapı sahibi Emrullah Akyol,Best Kargo sahibi Hacı Yıldız,AK Parti Meclis Üyesi Evren Özkan, Mehmet Cengiz ve İsmail Kaya'ya verdikleri destekten  dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.


 Plaket ve şampiyonluk kupalarını Başakşehir İkitelli Köyiçi Spor Kulüp Başkanı Tahsin Göç  ile Başakşehir Belediye Başkan yardımcısı Serkan ÇELİK  takdim etti.


Şampiyonluk Gecesi, çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor