Spor

anasayfa Spor ‘FİLE’DE ŞAMPİYON ÖĞRENCİDEN ARMAĞAN

‘FİLE’DE ŞAMPİYON ÖĞRENCİDEN ARMAĞAN

04 Nisan 2019, Perşembe 12:19 / Son Güncelleme : 04 Nisan 2019, Perşembe 12:19
‘FİLE’DE ŞAMPİYON ÖĞRENCİDEN ARMAĞAN
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Gençlik Oyunları’nda, Voleybol Erkekler Turnuvası'nda final heyecanı yaşandı.

14 okuldan 210 genç sporcunun mücadele ettiği turnuvada, Öğrenciden Armağan Anadolu Lisesi şampiyon oldu.

Başakşehir Belediyesi 2. Gençlik Oyunları Festivali’nde, heyecan Voleybol (Erkekler) Turnuvası'nın final maçı ile devam etti. İlçe genelindeki liseler arasında öğrencilere sporu aşılamak, yetenek ve becerilerini gözlemleyerek uygun branşlara yönlendirilmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen oyunlarda, macera parkuru, bilyalı tornet, balon futbolu, paintball, canlı langırt, PES, basketbol ve masa tenisi müsabakalarının ardından voleybol turnuvası da tamamlandı.

Şampiyonluk mücadelesi nefesleri kesti 

Bahçeşehir Spor Merkezi’nde gerçekleştirilen turnuvanın finalinde, Özel Bahçeşehir BİLFEN Fen ve Anadolu Lisesi ile ve Öğrenciden Armağan Anadolu Lisesi takımları karşı karşıya geldi. Büyük bir çekişmeye sahne olan mücadeleyi kazanan Öğrenciden Armağan Lisesi, şampiyonluk kupasının sahibi oldu. 

Üç hafta süren ve 14 okuldan 210 öğrencinin şampiyonluk için mücadele ettiği turnuvada, ikinciliği Özel BİLFEN Bahçeşehir Fen Lisesi, üçüncülüğü ise Özel İkitelli OSB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi elde etti.  

2. GO Gençlik Oyunları Yarışmaları futbol, kort tenisi, PupG, kros koşusu ve atletizm müsabakaları ile devam edecek.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor