Magazin

anasayfa Magazin Ozan Güven'den şiddet gören Deniz Bulut Darp Raporu Çıkarttı!

Ozan Güven'den şiddet gören Deniz Bulut Darp Raporu Çıkarttı!

03 Temmuz 2020, Cuma 14:20 / Son Güncelleme : 03 Temmuz 2020, Cuma 14:20
Ozan Güven'den şiddet gören Deniz Bulut Darp Raporu Çıkarttı!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Oyuncu Ozan Güven tarafından şiddete maruz kaldığını söyleyen Deniz Bulutsuz savcıya ifade verdikten sonra İstanbul Adli Tıp Şube Müdürülüğü'nden darp raporu aldı. Raporda Bulutsuz'un vücudunun çeşitli yerlerinde onlarca morluk ve çürüğe rastlandı.

28 yaşındaki Deniz Bulutsuz'un yapılan muayenesinde abajurla yaralanması sonucu çene ucunda 1×0,3 santim iyileşmekte olan yara, kafasının duvara yan şekilde çarpması sonucu sol göz içinde ve çevresinde morarma, sol kol dış alt kısmında 4×5 santim, sağ kol iç kısımda 6 santim morarma bulunduğu, kolların çeşitli yerlerinde morluklar ve cam kesiği, kalça ve uyluk bölgesinde çok sayıda morluk, merdivenden yuvarlanmaya bağlı sol diz kısmında morluklar ve baş parmak altında cam olabileceği ifade edilen yara, Bulutsuz'un beyanıyla gözde hafif puslu görünüm tespiti yer aldı.

SOL GÖZÜNDE CAM OLUP OLMADIĞI İNCELENECEK

Raporda Deniz Bulutsuz'un sol gözde puslu görünüm nedeniyle bir sağlık kuruluşunda muayene olması ve içinde cam olabileceğini belirttiği baş parmak altında yara nedeniyle ortopedi muayenesi yapıldıktan sonra rapor düzenlenmesinin uygun olacağı belirtildi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor