Magazin

anasayfa Magazin Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten Boşanma Kararı Aldı!

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten Boşanma Kararı Aldı!

04 Temmuz 2019, Perşembe 12:01 / Son Güncelleme : 04 Temmuz 2019, Perşembe 12:01
Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten Boşanma Kararı Aldı!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Görüş ayrılıkları yaşadıklarını söyleyen çift, yaptıkları ortak açıklamada anlaşmalı olarak boşanma kararı aldıklarını açıkladılar.

GÖRÜŞ AYRILIKLARI YAŞIYORLAR

Yaptıkları ortak açıklamada anlaşmalı olarak boşanacağını söyleyen çift, boşanma nedeni olarak da görüş ayrılıkları yaşadıklarını belirtti.

 

Boşanmak için yasal süreci avukatları aracılığı ile gerçekleştiren çiftten ayrılığa ilişkin ilk açıklamalar geldi.

"YAN MAHALLEDE OLACAĞIM"

Uraz Kaygılaroğlu, Instagram hesabından yayınladığı boşanma açıklaması şu ifadelere yer verdi:

"Ne denir bilemiyorum. Ben 27 Melis 25 yaşındaydık. Çok sevdik, aşık olduk. Hesap kitap yapmadan, kimselere sormadan, tanıştıktan 3-5 ay sonra Kahramanmaraş’ta yıldırımdan da hızlı bir biçimde kot t-shirt ile evlendik.

5 yıllık evliliğimiz, aşkımız Ada ile ödüllendirdi, bugün o evliliğin sonuna geldik. Evlerimizi ayırsak dahi sevgimizi ve saygımızı bir tutmak, kızımızı mutlu ayrı iki evde büyütmek, ömürlük dost ve yol arkadaşı olmak olmak adına bir karar aldık.

Arkama baktığımda bu 5 yıllık maceranın her anına minnettar olduğumu söylemek isterim. Çocuğumuzu büyütürken kocaman ailemizde herkesin birbirini çok sevdiği, saygı duyduğu bir final olsun istedik.

Hayat uzun bir yolculuk ve biz bu yolculukta kötü hatıralara sahip çocuklar olarak kızımıza kötü hatıralar bırakmak istemedik. Bu süreci içimizde yaşamak, daha önceden de olduğu gibi gündemin dışında olmak isteriz.

Başta kızımız Ada ve ailemizin geri kalan üyeleri düşünüldüğünde buna saygı gösterilmesini rica ediyoruz. Yanımızda olmuş olan herkese teşekkür ederim. Lütfen burada hayatımızda olmaya devam edin. Melis’im, yol arkadaşım, kalbi güzelim, çocuğumun annesi; ben burada yan mahallede olacağım."

 

"ÇOK GÜZEL SEVDİK BİRBİRİMİZİ"

Melis İşiten'in boşanma açıklaması ise şöyle:

"Kelimeleri bulmak zor. Ama yolculuğumuzun başlangıcına ortak olan sizleri bitişinden haberdar etmeyi bir borç bilirim. Uraz’la ben kızımızı ayrı evlerde büyütme kararı aldık.

Aşkımızı kucaklamayı bildiğimiz gibi, birbirimizi yıpratmadan, incitmeden ve en önemlisi Ada’nın bir an olsun mutsuz olmasına izin vermeden vedalaşıyoruz.

Elbet istemezdik böyle olmasını. Kimse istemez. Ama insan. Ruh. Kalp. Ne olacağını bilemiyorsun. Oldu. Çok güzel sevdik biz birbirimizi. Ama evliliği beceremedik. Yola sadece sevgimizle devam edeceğiz.

Uraz; Ada’nın babası, benim hayat ortağım. Ömürlük yol arkadaşıyız biz. Birbirimize olan sevgimiz ve saygımız ömürlük. Kolay bir süreç geçirmiyoruz inanın. Sizden tek ricam sessiz kalmayı tercih edecek olmamıza saygı duymanız. Üzerine konuşmak ancak bize ve kızımıza zarar verir.

Canım ailem. Canım dostlarım. Canım Uraz. Canım kızım. Biz her zaman olduğu gibi kocaman bir aile olmaya devam edeceğiz. Teşekkürler."

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor