Magazin

anasayfa Magazin SILA: AHMET KURAL'DAN ŞİKAYETÇİYİM!

SILA: AHMET KURAL'DAN ŞİKAYETÇİYİM!

02 Kasım 2018, Cuma 7:15 / Son Güncelleme : 02 Kasım 2018, Cuma 7:15
SILA: AHMET KURAL'DAN ŞİKAYETÇİYİM!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Ünlü şarkıcı Sıla ile ünlü oyuncu Ahmet Kural geçtiğimiz günlerde barışmaları ile gündeme gelmişler ve takipçilerine sevinçli haberi sosyal medya üzerinden ünlü şarkıcı paylaşımda bulunarak bildirmişti.

Bugün ise magazin dünyasına gümdem olarak düşen haberleri ikilinin sevenlerini üzdü.
Ünlü sarkıcı Sıla, sevgilisi Ahmet Kural’ın kendisine şiddet uyguladığını öne sürerek, savcılığa suç duyurusunda bulundu.Bunu öğrenen ikilinin sevenleri duydukları karşısında şaşkına uğradılar.Ünlü şarkıcı, savcılıktan oyuncu sevgilisi Ahmet Kural ile ilgili koruma ve uzaklaştırma kararı aldığını bildirdi.Daha önce yine ayrılık kararı alan çiftin en önemli gerekçesi şiddetdi. Ayrılık konusu gündeme geldiğinde Kural'ın Sıla'yı darp ettiği iddia edilmişti. Ahmet Kural ise o dönem bu iddiaları kesin bir dille reddetmişti.
Ünlü şarkıcının başına gelen bu olayda yasaların kendine verdiği hakkı kullanmak istediğini belirten Sıla, "Hiç bir ceza, yaptırım benim yaşadığım kabusu hayatımdan silmeyecek, bunu çok iyi biliyorum. Ama bu hayatta şarkılarla, kelimelerle bir iletişim kurabildiysek ve kendimi biraz anlatabildiysem, gücümü kendim kadar sizlerden aldığımı da biliyorsunuzdur. Bana uygulanan korkunç şiddet karşısında dilsiz kalmamayı seçiyorum. Bazıları hiç sevilmeyi öğrenememiş olabilir ama bence aşkın bununla hiç bir ilgisi yok" diyerek açıklama da bulundu.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor