Magazin

anasayfa Magazin RUHSATSIZ SİLAHI İLE HASTANEYİ AYAĞA KALDIRDI

RUHSATSIZ SİLAHI İLE HASTANEYİ AYAĞA KALDIRDI

17 Ekim 2018, Çarşamba 8:35 / Son Güncelleme : 17 Ekim 2018, Çarşamba 8:35
RUHSATSIZ SİLAHI İLE HASTANEYİ AYAĞA KALDIRDI
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Ünlü Futbolcu Arda Turan ile Şarkıcı Berkay arasında yaşanan olayın devamında önemli gelişmeler.

Şarkıcı  Berkay ile ünlü Futbolcu Arda Turan arasındaki musibet bir gece mekanında başlamıştı. 

Yaşanan tartışma sırasında ünlü  futbolcu Arda Turan, şarkıcı Berkay'a kafa atıp burnunu kırmış bu durum üzerine Berkay ve eşi Özlem Şahin sabah saatlerinde Özel bir hastanenin yolunu tutmuşlardı.
Arda Turan da onların bulunduğu hastaneyi tespit edip hastaneye giriş yaptı.Söylenilen iddialara göre ikili arasında tartışma daha da alevlendi.İlerleyen saatlerde hastaneye Murat Dalkılıç da uğradı.
Hastane görevlileri, hastaneye gelen kişilerin alkol kullandıklarını tespit ederek, ünlü futbolcu Arda Turan'ın belindeki silahı fark etti ancak Arda Turan onlara hiçbir olumsuzluk yaşanmayacağını söyleyerek hastaneye giriş yaptı. Yaşanılan tartışma sırasında silahın ateş aldığı tespit edildi. Mermi fotokopi cihazından sekip yere isabet etti. Bu olay üzerine Arda Turan olayın yaşandığı yerden hızlı bir şekilde ayrıldı.Yaşanan tüm bu olayların ardından Ünlü şarkıcı Berkay eşi Özlem Ada Şahin, eşinin burnunda 15 tane kırık olduğunu tespit edince hukuksal işlemlerin başlatılacağını duyurdu. Ünlü futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında yaşanan bu olayın ardından polis tutanağı yayınlandı.Tutanakta bir diğer ünlü sanatçı Murat Dalkılıç' ında ifadelerine yer verildi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor