Kültür&Sanat

anasayfa Kültür&Sanat "SÜPER DEDEKTİF-1: GİZLİ GÖREV" MACERALARI İLE BAŞAKŞEHİR'DE!

"SÜPER DEDEKTİF-1: GİZLİ GÖREV" MACERALARI İLE BAŞAKŞEHİR'DE!

20 Mart 2019, Çarşamba 11:53 / Son Güncelleme : 20 Mart 2019, Çarşamba 11:53
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında bir birinden eğlenceli etkinlikleri ile ilçe sakinlerini buluşturuyor. Minik Tiyatroseverler 21 mart tarihinde Süper Dedektif 1: Gizli Görev oyunu ile Başakşehir Kültür Merkezi'nde bir araya gelecek.

Tiyatro dizisinin ilk bölümü olan “Süper Dedektif – Gizli Görev” oyununda kahraman olan Cingöz, dünyada çocuklar tarafından çok sevilen Bal’ın tükendiğini farkeder. Tüm dedektiflik malzemelerini yanına alarak hızlıca araştırmaya başlar ve Kraliçe Arı’nın kaybolduğunu öğrenir. İşçi Arıların Kraliçe Arı olmadan çalışamadıklarını ve bal üretemediklerini farkeder. Araştırmaları sonucunda Kraliçe Arı’nın açgözlü bir hırsız tarafından kaçırıldığı öğrenir ve vakit kaybetmeden kostümlerini değiştirerek tıpkı bir ajan gibi gizli göreve başlar. Bakalım kahramanımız Süper Dedektif Cingöz, Gizli Görevini yakalanmadan başarıyla tamamlayabilecek mi? Bu zorlu macerada “Süper Dedektif”e yardımcı olmak için sizleri de bekliyoruz.

“Süper Dedektif – Gizli Görev”  isimli çocuk tiyatro oyunu 21 Mart  Perşembe günü, saat 14:00'da Başakşehir Kültür Merkezi'nde  minik tiyatroseverler ile buluşacak.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor