Kültür&Sanat

anasayfa Kültür&Sanat ÇALIŞKAN TUBİŞ İLE TEMBEL TOMBİŞ İSİMLİ ÇOCUK TİYATRO OYUNU 7 MART'TA BAŞAKŞEHİR'DE!

ÇALIŞKAN TUBİŞ İLE TEMBEL TOMBİŞ İSİMLİ ÇOCUK TİYATRO OYUNU 7 MART'TA BAŞAKŞEHİR'DE!

06 Mart 2019, Çarşamba 11:15 / Son Güncelleme : 06 Mart 2019, Çarşamba 11:15
ÇALIŞKAN TUBİŞ İLE TEMBEL TOMBİŞ İSİMLİ ÇOCUK TİYATRO OYUNU 7 MART'TA BAŞAKŞEHİR'DE!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında bir birinden eğlenceli etkinlikleri ile ilçe sakinlerini buluşturuyor. Minik Tiyatroseverler 7 mart tarihinde Çalışkan "Tubiş ile Tembel Tombiş" oyunu ile Başakşehir Kültür Merkezi'nde bir araya gelecek.

Tubiş karınca gibi çalışan, üreten, paylaşmayı seven bir çocuktur. Tembel Tombiş ise Tubiş’in arkadaşıdır fakat hiçbir zaman çalışmaz. Sürekli yatan ve geçimini başkalarının verdikleriyle sağlayan obur bir karakterdir. Çalışkan Tubiş bir gün çalışkanlığının, fedakarlığının, iyiliğinin ödülü olarak iyi talihiyle karşılaşır. İyi talihi ona bir küp altın armağan eder. Altınlara rağmen çalışkan olacağına söz veren tubişin arkadaşı Tembel Tombiş ise Tubişin kazandığı altınları hazmedemez. Tembel Tubiş tembelliğinin, kötülüğünün, parasızlığının ve bencilliğinin karşılığında kötü talihiyle karşılaşacaktır.

"Tubiş ile Tembel Tombiş" isimli çocuk tiyatro oyunu 7 mart tarihinde saat 14:00'da Başakşehir Kültür Merkezi'nde  minik tiyatroseverler ile buluşacak.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor