Kültür&Sanat

anasayfa Kültür&Sanat 'BAHÇEŞEHİR MUSIKİ DERNEĞİ' PAZAR GÜNÜ MÜZİK SEVENLERİ İLE BULUŞACAK

'BAHÇEŞEHİR MUSIKİ DERNEĞİ' PAZAR GÜNÜ MÜZİK SEVENLERİ İLE BULUŞACAK

01 Aralık 2018, Cumartesi 9:22 / Son Güncelleme : 01 Aralık 2018, Cumartesi 9:22
'BAHÇEŞEHİR MUSIKİ DERNEĞİ' PAZAR GÜNÜ MÜZİK SEVENLERİ İLE BULUŞACAK
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi, kültür-sanat etkinlikleri kapsamında birbirinden farklı düzenlediği etkinlikler ile ilçe sakinlerini buluşturmaya devam ediyor.

Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezinde gerçekleşecek olan bu özel etkinlik  pazar günü saat 19:30 da müziksevenler ile bir araya gelecek. 

Bahçeşehir Musıki Derneği 1998 yılında Türk Müziğini seven birkaç sanatseverin girişimleri sonucu bir araya gelerek çalışma arzuları ile doğdu. 

1998 yılında bu çalışmalara katılan sanatsever Bahçeşehir’lilerin ortak kararı sonucu başlatılan çalışmalar  “Bahçeşehir Musıki Derneği”ni oluşturdu.Müziğin evrensel bir dostluk ve barış aracı olarak toplumları kaynaştırması felsefesinden yola çıkarak bunu, disiplinli,bilimsel ve düzeyli şekilde gerçekleştiren bir topluluk olarak  müziği her kitleye ulaştırmayı hedeflemiştir.

Başta Klasik Türk Musıkisi olmak üzere,tüm müzik türlerini beste ve güftelerine sadık kalarak en iyi şekilde icra etmeyi hedefleyen Bahçeşehir Musıki Derneği, 2 aralık Pazar akşamı müzikseverlerine müzik ziyafeti yaşatacak. 

 

 

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor