Kültür&Sanat

anasayfa Kültür&Sanat MALATYA TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI!

MALATYA TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI!

12 Ekim 2018, Cuma 8:38 / Son Güncelleme : 12 Ekim 2018, Cuma 8:38
MALATYA TANITIM GÜNLERİ BAŞLADI!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Malatya Dernekler Federasyonu (MADEF) tarafından İstanbul’da 2. 'si düzenlenen Malatya Tanıtım Günleri kapılarını açtı.

Başakşehir Belediye Başkanı sayın Yasin Kartoğlu da bu özel günde hemşehrilerini yanlız bırakmayarak Tanıtım Günlerine katıldı.


"MADEF’in düzenlediği 'Malatya Tanıtım Günleri'nde hemşehrilerimle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadım. Tüm standları dolaştık, keyifli sohbetler ettik, mezunu olduğum İnönü Üniversitesi standında anılara ufak bir yolculuk yaptık. Organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkürler." diyerek Sosyal Medya hesabından bu paylaşımda bulundu.


10-14 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul Yeni Kapı fuar alanında gerçekleşen Malatya Tanıtım Günleri dün itibariyle kapılarını ziyaretçilerine açtı. MADEF’in organizasyonu ile gerçekleştirilen etkinlikte toplam 120 stant yer alıyor.
Malatya Dernekler Federasyonu (MADEF) Başkanı Yılmaz Durmuş, Malatya ruhunun Yenikapı'da 2. kez yaşatılacağını dile getirdi. İstanbul’da yaşayan tüm Malatyalıları tanıtım günlerine davet eden Durmuş, tanıtım günlerinde Malatya Valiliğinin, büyükşehir belediyesinin ve 13 ilçe belediyesinin yer alacağını da ifade etti.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor