Gündem

anasayfa Gündem Başakşehir'de Teoman Duralı Millet Kıraathanesi kapılarını açıyor

Başakşehir'de Teoman Duralı Millet Kıraathanesi kapılarını açıyor

13 Kasım 2022, Pazar 4:21 / Son Güncelleme : 13 Kasım 2022, Pazar 4:21
Başakşehir'de Teoman Duralı Millet Kıraathanesi kapılarını açıyor
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Türkiye’nin en büyük millet kıraathanesine ev sahipliği yapan Başakşehir, yeni bir millet kıraathanesine daha kavuşuyor.

Eğitim yatırımlarıyla yerel yönetimlere örnek projeleri hayata geçiren Başakşehir Belediyesi, yeni yatırımlarla göz dolduruyor. Türkiye’nin en büyüğü olan Başakşehir Millet Kıraathanesi’nden ilham alınarak hazırlanan yeni millet kıraathanesi hizmete açılıyor. Bahçeşehir’de kapılarını açacak millet kıraathanesinde incelemelerde bulunan Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, süreç hakkında yetkililerden de bilgi aldı.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Gençlerimizin isteği doğrultusunda modern mimari anlayışımızla inşa ettiğimiz kıraathanemiz, kitap kurtlarının da yeni buluşma mekânı olacak” dedi.

Kitap okumanın ve kitapları keşfetmenin önemini anlatan Başkan Kartoğlu, “Bir kitap bin hayalin habercisi, zengin bir cevherin kapısı olabilir. Kitap okumayı ihmal etmeyelim, kitapları keşfedelim. Tüm bu güzellikleri yaşarken kısa bir kahve ve çay molası verebileceğiniz Mola Kafemiz de gençlerimizin hizmetinde olacak.” ifadelerini kullandı.

 

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor