Gündem

anasayfa Gündem YASİN KARTOĞLU'NDAN ŞAHİNTEPE HALKINA MÜJDELİ HABER!

YASİN KARTOĞLU'NDAN ŞAHİNTEPE HALKINA MÜJDELİ HABER!

12 Şubat 2019, Salı 16:00 / Son Güncelleme : 12 Şubat 2019, Salı 16:00
YASİN KARTOĞLU'NDAN ŞAHİNTEPE HALKINA MÜJDELİ HABER!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Şahintepe mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, ilçede yapımı devam eden ve yakın zamanda hayata geçirilecek projelerle ilgili bilgiler verdi.

Başkan Kartoğlu, Kanal İstanbul’la birlikte Şahintepe’nin imar sorununun çözüleceğini söyledi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun mahalle buluşmaları kapsamındaki yeni durağı Şahintepe Mahallesi oldu. Şahintepe Spor Parkı’nda vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Yasin Kartoğlu, Kanal İstanbul projesinin sınırlarının netleşmesiyle birlikte Şahintepe’nin imar sorununun çözüme kavuşacağı müjdesini verdi.

“Şahintepe’nin trafik sorununa kalıcı çözüm yolda" 

Başkan Kartoğlu, Şahintepelilerin uzun süredir imar sorunu olduğunu ve bu sorunun giderilmesi için gerekenlerin planlandığını dile getirerek şöyle konuştu: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 2. ‘100 Günlük Eylem Planı’nda Kanal İstanbul projesinin sınırları netleşmiş olacak. Daha sonra hep birlikte oturup imar planlarımızı yapacağız. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’mız da bu konuda bize her türlü desteği verecek. Diğer yandan Altınşehir-Tahtakale Alt Geçidi’nin projesi onaylandı. Alt geçit bitince Şahintepe’nin trafik sorunu da büyük ölçüde çözüme kavuşmuş olacak.”

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor