Gündem

anasayfa Gündem TOKİ'DE ÖNEMLİ GELİŞMELER

TOKİ'DE ÖNEMLİ GELİŞMELER

05 Ekim 2018, Cuma 10:26 / Son Güncelleme : 05 Ekim 2018, Cuma 10:26
TOKİ'DE ÖNEMLİ GELİŞMELER
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

TOKİ 24 ilde 111 Arsayı Satışa Sundu

Başakşehir Kayabaşı’nda özel sağlık tesis, İkitelli’de konut dışı kentsel çalışma, Büyükçekmece’de konut niteliğinde imarlı arsalar satışa sunuldu.


Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul,Kocaeli,İzmir,Kırşehir,Ağrı, Amasya, Ankara, Bitlis, Çankırı, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Eskişehir, Hatay, Karaman, Mardin, Muğla, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van ve Yozgat illerinde toplam 1.668.141 m2 büyüklüğünde 111 adet arsayı satışa sundu.


VADELİ satış bedeli yaklaşık bir milyar TL olan arsalar vadeli olarak “Açık Artırma” yöntemi ile satılacak. Peşin ödeme yapmak isteyen alıcılara vadeli satış bedeli üzerinden %12,5 indirim uygulanacak.


Arsaların nitelikleri şöyle; Konut, Gelişme Konut, Ticaret, Küçük Sanayi Sitesi, Sanayi, Merkezi İş, Özel Eğitim, Özel Sağlık Tesis, Özel Ortaokul, Rehabilitasyon Merkezi, Konut Dışı Kentsel Çalışma, Turizm,Akaryakıt , Bakım İstasyonu ve Toplu İş Yeri- Toptancılar Sitesi niteliğinde imarlı ve imarsız arsalar belirlenen tarihte satışa sunulacak.
Müzayede 16 Ekim 2018 tarihinde (Salı günü), saat 13:30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde ve TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor