Güncel

anasayfa Güncel BAŞAKŞEHİRLİ KOMŞULAR PİKNİKTE BULUŞUYOR

BAŞAKŞEHİRLİ KOMŞULAR PİKNİKTE BULUŞUYOR

31 Temmuz 2019, Çarşamba 13:10 / Son Güncelleme : 31 Temmuz 2019, Çarşamba 13:10
BAŞAKŞEHİRLİ KOMŞULAR PİKNİKTE BULUŞUYOR
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehirli kadınlar ve çocuklar, yaz etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Başakşehirli Komşular Pikniği’nde buluşup doyasıya eğlendi.

Şamlar Tabiat Parkı 5. Kapı’da düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Başakşehirli kadınlar evlerinde hazırladıkları lezzetli yiyecekleri birbirlerine ikram etti. Annelerin demli çay eşliğine muhabbet ettikleri piknikte çocuklar da Başakşehir Belediyesi’nin ‘Sıfır atık, güzel gelecek’ kampanyasının sevimli maskotları Başakgiller’le doyasıya eğlendi.

Şişme oyun parkurlarında gönüllerince oynayan çocuklara pamuk şeker ikram edildi. Palyaçoların yüz boyama etkinliği düzenlediği piknikte balonlar dağıtıldı, yarışmalar düzenlendi ve coşkulu müzikle dans edildi.

BAKMER’den diyetisyen hizmeti

Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi (BAKMER) de etkinlikte stant açtı. Uzman Diyetisyenler Rabia Çelik ve Burcu İlayda Şahin, Başakşehirli kadınların vücut kitle analizlerini yaparak beslenme tavsiyelerinde bulundu.

“Bizim için büyük bir şans”

Pikniğe katılan vatandaşlardan Funda Kayabaşı, BAKMER’in hizmetinden memnuniyetini dile getirerek, “Piknikte vücut kitle analizimizi yaptırabilmek ve diyetisyenlerle buluşabilmek bizim için büyük bir şans oldu. Eğlenceler ve ortam da harika. Bu imkânlar için Başakşehir Belediyesi’ne ve Başkanımız Yasin Kartoğlu’na teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Başakşehirli kadınlar ile çocuklarının doyasıya eğlendiği ve gün boyu süren piknik, oyun havalarıyla sona erdi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor