Güncel

anasayfa Güncel GÜVERCİNTEPELİ KADINLAR PİKNİKTE BULUŞTU

GÜVERCİNTEPELİ KADINLAR PİKNİKTE BULUŞTU

01 Temmuz 2019, Pazartesi 11:25 / Son Güncelleme : 01 Temmuz 2019, Pazartesi 11:25
GÜVERCİNTEPELİ KADINLAR PİKNİKTE BULUŞTU
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi Güvercintepe Spor Parkı üyesi kadınlar ve çocukları piknikte bir araya geldi. Şamlar Tabiat Parkı 5. Kapı’da düzenlenen etkinliğe spor parkı eğitmenleri de katıldı.

Güvercintepe Spor Parkı’nda yüzme ve fitness eğitimi alan 130 kadın ve çocukları piknikte buluştu. Evlerinde hazırladıkları birbirinden lezzetli yiyecekleri birbirlerine ikram eden Başakşehirli kadınlar, Şamlar Tabiat Parkı’nda doğayla baş başa keyifli bir gün geçirdi. 

“Keyifli bir gün geçiyoruz” 

Geleneksel hale gelen piknikle ilgili konuşan Güvercintepe Spor Parkı Tesis Amir Yardımcısı Sevda Kızılcık, “Güvercintepe Spor Parkı üyesi kadınlarla yeniden bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kadınlar, ev yapımı yiyecek ve içecekleri burada birbirlerine ikram ediyorlar. Üyelerimiz ve çocuklarıyla beraber keyifli bir gün geçiyoruz” dedi.

Güvercintepe Spor Parkı’ndaki eğitimlerden de bahseden Kızılcık, “Tesisimizde halı saha, basketbol, voleybol, masa tenisi, satranç, mangala, futbol gibi branşlarla sabah 08.00’den gece saat 00.00’a kadar Başakşehirlilerin hizmetindeyiz” şeklinde konuştu.

“Başakşehir Belediyesi’ne teşekkür ederiz”

Güvercintepe Spor Parkı üyelerinden Zahide Toka ise, pikniğe katılmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Ben spor parkında yüzme kursundan yararlanıyorum. Bugün eğitmenlerimiz ve çocuklarla beraber güzel bir gün geçiriyoruz. Hep birlikte çok eğleniyoruz. Bizlere sağladıkları bu imkânlardan dolayı Başakşehir Belediyesi’ne ve Başkan Yasin Kartoğlu’na çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 
 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor