Güncel

anasayfa Güncel 29 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

29 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

29 Mayıs 2019, Çarşamba 17:29 / Son Güncelleme : 29 Mayıs 2019, Çarşamba 17:29
29 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Astroloji denildiğinde hiç şüphesiz akıllara gelen ilk isim olan Zeynep Turan ile 29 Mayıs 2019 Çarşamba için günlük burç yorumları yayınlandı.

Astrogündem: Merkür-Venüs iletişimi hepimizi yakından ilgilendiren gelişmeleri gündeme taşıyabilir. Sosyal medya ve magazin haberlerine gelen yaptırımlar söz konusu olurken, bir taraftan da medya kuruluşlarının açıklamalarına şahit olabiliriz.

Koç: Açıkça belli ettiğin rahatlığın iş yerinde göze batabilir. İşlerini zamanında yapıyor olsan da dışarıdan çizdiğin portre diğer iş arkadaşlarının rahatsız olmasına sebep olabilir. İşinden ayrılma düşüncelerin maddi yönden birikiminin olması ve yeni iş kurabilme fikrinle kesinleşiyor. İş arayışındaysan beklediğin haberi gün içerisinde alabilirsin.

Boğa: Bugün kendini pek de dinamik hissetmeyebilirsin. Bu yüzden hareketten ziyade odaklanmayı gerektiren işlerle ilgileneceksin. İletişim cihazları ile ilgilenmek gün içinde sana yük olacak. İlişkine daha da sahip çıkman ve sevgiline bağlılığın sonucunda uzun soluklu bir şekilde devam etmenle beraber, bugün ciddi adımlar atman için sürpriz bir teklif alabilirsin.

İkizler: Ortaklı iş yapıyorsan yeni oluşumların etkisini bugünlerde görüyor ve geleceğe yatırım oluşturacağına tanıklık ediyor olabilirsin. Sağduyulu olursan ve hislerinde endişeye yer vermezsen bu hızlı gelişmelere ayak uydurabilirsin. Umutlu olduğun konularda sorumluluk sahibi olmanla beklediğin sonuçları bugün sürpriz bir şekilde alabilirsin.

Yengeç: Bugün her konuda ince eleyip sık dokuyorsun. Zor olanı başarmak adına motivasyona ihtiyaç duyduğun bir gün. Yakın çevrenle olan ilişkilerin önem kazanıyor. Etrafında seni zorlayan insanlar varsa onlara karşı net bir tavır sergileyeceksin. Kariyerine odaklandığın konularda uzun vadeli planlarını ağır adımlarla gerçekleştiriyorsun.

Aslan: İşini ne kadar sahiplenen biri olduğunu çok iyi biliyorsun. Aksi yorumları duyduğunda ise ne kadar çok stres yaptığını tecrübe etmiş olmalısın. Maddi yetersizliklerini yeni başlayacağın bir işte gidereceksin. Farklı sektördeki yeni işin seni geliştirmek konusunda bir hayli katkı sağlayacak. İkili ilişkilerinde beklentinin yüksek olacağın bir gündesin.

Başak: Bugün önceden çıktığın yurt dışı seyahatindeki iş görüşmesiyle ilgili sürpriz bir telefon alabilirsin. Olumlu geçen iş görüşmesi senin için yeni bir hayat anlamına gelecek düzeyde olabilir. Kariyer hayatın için de kalıcı olacak planlar yapman söz konusu olabilir. Evliysen, eşinin ailesiyle bir araya geleceğin bir etkinliğe katılmak zorunda kalabilirsin.

Terazi: Yoğun günlerden geçiyorsun. Önemli eşya ve evrakların ile ilgili ekstra önlemler almalısın. Yurtdışı bağlantılı bir işin varsa gelişecek aksilikler, organizasyondaki bazı açıkları ortaya çıkartırken, üst mevkide yönetimin ipini çekecek sıkıntılı konular gündeme gelebilir. Kendine kurduğun hayat düzenini oturtmuşken, hayatına ummadığın anda girecek olan kişi bugün karşına çıkabilir.

Akrep: Bugün işinin verdiği stresle birlikte bazı dengeleri kurmakta zorlanabilirsin. Bu durum seni gergin bir havaya sokabilir. Kendi işini yapan bir Akrep burcuysan, yeni bir iş girişiminde bulunmak isteyeceksin. Aceleci davranmamalı, hesabını kitabını iyi yapmalısın. İlişkin varsa, sevgilinin keskin çıkışlarına anlam veremeyeceksin.

Yay: Arkadaşların ile sorunlarını masaya yatır ve kendini onları alttan almak zorunda hissetme. Vizyonunu geniş tutmaya devam et ve herkesten bir şeyler öğrenebileceğini unutma. Herkese karşı empati kurabilirken sevgiline karşı stres topuymuş gibi davranman onun sabrını zorlayabilir. Bugün aynı zamanda uzaklarda yaşayan bir akraban ile ilgili haber alacaksın.

Oğlak: Tanıştığın yeni insanlarla fikir alışverişinde bulunarak düşündüğün iş konusunda farklı bakış açılarını kendinde uygulaman senin için faydalı olacak. Bugün aile büyüklerinin sana dair eğitim hayatın konusundaki düşüncelerini paylaşmaları ve senden bir şeyler beklemeleri canını sıkabilir. Bir süredir ilişkinde sorunlar yaşıyorsan, geçmiş ilişkinle şimdiki ilişkini istemden de olsa kıyaslayabilirsin.

Kova: Çalışma hayatına dair gündemdeki bazı projelerde yeni kararlar alacaksın. Kendine güvendiğinde ve kaygılarını kontrol ettiğinde her şeyin üstesinden gelebileceğini sana gösteren bir gün. İş arayışındaysan, başvuru yaptığın yerden olumlu geri dönüş alabilirsin. Eşine karşı sabırlı oluşun onun gözünde daha güvenilir olma konusunda yücelmene sebep olabilir.

Balık: Sakinliğin hâkim olduğu bir gün geçirebilirsin. Eskilere elveda deyip hayatındaki fazla bulduğun eşyaları da insanları da bir bir silmen senin için büyük bir hafiflik sağlayacak. Yoğun ve stresli işinin de sen de oluşturduğu etkileri azaltmaya başlamak için bugünden başlaman senin için kısa sürede çok daha iyi sonuçlar doğurabilir.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor