Güncel

anasayfa Güncel BAŞKAN KARTOĞLU BASIN MENSUPLARIYLA SAHURDA BULUŞTU

BAŞKAN KARTOĞLU BASIN MENSUPLARIYLA SAHURDA BULUŞTU

20 Mayıs 2019, Pazartesi 12:07 / Son Güncelleme : 20 Mayıs 2019, Pazartesi 12:07
BAŞKAN KARTOĞLU BASIN MENSUPLARIYLA SAHURDA BULUŞTU
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, gazete, radyo ve televizyonlarda görev yapan basın mensuplarıyla sahurda bir araya geldi.

Başakşehir Millet Kıraathanesi’nde düzenlenen programa Başkan Kartoğlu’nun yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tayip Tanrıkulu, Basın Danışmanı Necip Fazıl Ergüt, birim müdürleri ile televizyon, gazete ve radyo temsilcileri katıldı.

“Çeşitli vesilelerle sık sık buluşacağız”

Başkan Kartoğlu, gecede basın-medya temsilcilerine hitaben yaptığı konuşmada, “Ülkemizin siz değerli basın mensuplarını böyle bir mekanda ağırlamaktan dolayı onur ve gururu duyuyorum.

Çok güzel bir buluşma oldu. Yeni insanlarla tanıştık. İstanbul’un en genç belediye başkanlarından biri olarak sizin gibi heyecanlı insanlarla tanışıp sektörün değerli isimleriyle istişare halinde yürümek benim en büyük amaçlarımdan bir tanesi. Başakşehir bir marka. İlçemizi daha yakından tanımanız için sizlerle bundan sonra da çeşitli vesilelerle sık sık buluşacağız.” ifadelerini kullandı.

Samimi bir atmosferde gerçekleşen sahur programı, basın mensuplarının Başkan Kartoğlu’yla ilgili duygu ve düşüncelerini paylaşmalarıyla sona erdi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor