Güncel

anasayfa Güncel ÜNLÜ BOKSÖR AVNİ YILDIRIM'A LİSELİ GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ!

ÜNLÜ BOKSÖR AVNİ YILDIRIM'A LİSELİ GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ!

09 Nisan 2019, Salı 16:04 / Son Güncelleme : 09 Nisan 2019, Salı 16:04
ÜNLÜ BOKSÖR AVNİ YILDIRIM'A LİSELİ GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Boks spor branşı ile başarılarından söz ettiren, dünyaca ünlü boksör Avni Yıldırım; Başakşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri ile söyleşi gerçekleştirdi.

 Söyleşi'de ünlü boksör spor hayatında yaşadığı deneyim ve tecrübelerini liseli gençler ile paylaştı.

Anlattığı yaşam ve spor tecrübeleri ile liseli gençlere ilham olan Avni Yıldırım öğrenciler tarafından ayakta akışlandı.Yoğun ilgi ile dinlenen söyleşi'de gençlerin spora yönelmeleri konusunda önemli bilgilere değindi.

"KAZANANLAR HER ZAMAN VAZGEÇMEYENLERDİR!"

Çalışmanın,sabırlı olmanın ve pes etmemenin en önemli kaynağının vazgeçmemek olduğuna vurgu yapan ünlü sporcu boksa başlayacak olan gençlere öneriler vererek:"Sakın pes etmeyin! Pes etmedikten sonra gerisi geliyor" diyerek başarılı olmanın sırlarını gençlerle ile paylaştı.

Öğrencilerle olan sıcak ilişkisi ve mütevazi duruşuyla gönülleri fetheden  ünlü sporcu; öğrencilerle hayat tecrübelerini paylaşarak kendisini motive eden bilgi ve becerileri öğrencilerle aktarıp şimdiden birçok öğrencinin idolü oldu. Söyleşi sonrasında milli gururumuz Avni Yıldırım'a Başakşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ahmet Ubay, tarafından teşekkür plaketi verilerek kendisine önümüzdeki WBC SÜPER ORTA SİKLET BOKS ŞAMPİYONLUĞU müsabakasında başarı dilekleri iletildi.

Liseli gençlerin yoğun ilgi gösterdikleri şöyleşi'de öğrencilerin sorularına cevap veren ünlü sporcu Avni Yıldırım gençlerin ilgi odağı oldu.

Başakşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi'nde gerçekleşen söyleşi liseli gençlerin fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 


 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor