Güncel

anasayfa Güncel BESLEME ODAKLARI 360° KENT REHBERİ’NDE

BESLEME ODAKLARI 360° KENT REHBERİ’NDE

26 Mart 2019, Salı 11:36 / Son Güncelleme : 26 Mart 2019, Salı 11:36
BESLEME ODAKLARI 360° KENT REHBERİ’NDE
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi, sokak hayvanları için ilçe genelinde 30 noktaya konumlandırılan besleme odaklarını internet sitesine taşıdı.

Sevimli dostlara şefkat elini uzatmak isteyen havyan severler, besleme odaklarının yerlerine 360° Kent Rehberi’nden ulaşabilir.

Başakşehir Belediyesi, sokak hayvanları için yürüttüğü çalışmalarına bir yenisi daha ekledi. Sevimli dostların sağlıklı beslenmesi için ilçe genelinde oluşturulan beslenme odaklarının yerlerini gösteren uygulama hizmete alındı.

Sevimli dostlara şefkat elini uzatmak isteyen hayvan severlerin, öncelikle Başakşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesinde yer alan “360° Kent Rehberi”nin webgis.basaksehir.bel.tr/keos/ adresini tıklaması gerekiyor. 

Besleme odak noktalarına mama ve su bırakmak isteyen hayvan severler, daha sonra sol üst tarafta yer alan menünün en altında bulunan kitapçık simgesini tıklayıp sağ tarafta açılacak panelden "Sokak Hayvanları Besleme Noktasını seçerek ilçe genelinde yer alan 30 besleme odak noktasının yerlerini öğrenebiliyor. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor