Güncel

anasayfa Güncel KARTOĞLU; "SÖZ SİZDE" SLOGANIYLA KOMŞULARI İLE BULUŞTU!

KARTOĞLU; "SÖZ SİZDE" SLOGANIYLA KOMŞULARI İLE BULUŞTU!

02 Mart 2019, Cumartesi 13:27 / Son Güncelleme : 02 Mart 2019, Cumartesi 13:27
KARTOĞLU;
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Yapılan çalışmaları değerlendirmek,vatandaşların öneri ve taleplerini dinlemek için halk ziyaretlerinde bulunan Yasin Kartoğlu, "Söz Sizde" diyerek sözü halka verdi.

Mahalle ziyaretlerine ara vermeden devam eden Yasin Kartoğlu; yaptığı buluşmalar da vatandaşların taleplerini,görüşve önerilerini dinleyerek,bölgede yapılması planlanan projeler hakkında istişarelerde bulundu.Halkla iç içe olup bire bir sorunları yerinde dinleyen Yasin Kartoğlu;Halk buluşmaları ile vatandaşlarımızı dinlemeyi öneri ve taleplerine çözüm bulmayı ve ayrıca yaptığımız hizmetleri ve hayata geçirdiğimiz projeleri halka bire bir anlatmayı hedefledik.

Vatandaşlarımız ile hem çayımızı,hem sohbetimizi,hem de dertlerimizi paylaşma fırsatı buluyoruz.

İlçemizin daha yaşanılabilir ve huzur şehri olma yolunda emin adımlarla halkımızla birlikte güzel ilerleme katettik.Vatandaşımızın yoğun ilgisinden dolayı bulunduğu memnuniyeti her fırsatta dile getirdi.

Muhtarlar,meclis üyeleri,dernek ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile binlerce vatandaş ile buluştu.Yapılan hizmetlere teşekkür eden mahalle sakinleri;taleplerini bire bir ve samimi olarak aktarabilmekten duydukları mutluluğu da dile getirdi.Çok sayıda vatandaşın ilgi gösterdiği "Söz Sizde" programının dahilinde sorunları dinleyerek tek tek not tuttu.Vatadaşlarla yakından ilgilenen Başkan Kartoğlu,kimi, zaman dertli bir anneyi dinledi,kimi zaman engelli bireyleri evlerinde ziyaret etti,kimi zaman ise büyük çınarlarımızı ziyaret edip hayır dualarını aldı.İlgili birimlere talimat vererek sorunları çözüme hızlıdan ulaştırdı.

Tevazu ve samimiyetle çıktığı hizmet yolunda her nesil ile her kesim ile gerçekleştirdiği ziyaretlerde büyük ilgi görüyor.

Vatandaşlar: "Sahada gördüğümüz tek isim Yasin Kartoğlu" diyor.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor