Güncel

anasayfa Güncel KIRGIZİSTAN VE GAGAVUZYA HEYETLERİ BAŞAKŞEHİR'DE

KIRGIZİSTAN VE GAGAVUZYA HEYETLERİ BAŞAKŞEHİR'DE

23 Şubat 2019, Cumartesi 12:02 / Son Güncelleme : 23 Şubat 2019, Cumartesi 12:02
KIRGIZİSTAN VE GAGAVUZYA HEYETLERİ BAŞAKŞEHİR'DE
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, yerel yönetimler hakkında bilgi edinmek ve incelemelerde bulunmak amacıyla Kırgızistan ve Gagavuzya’dan Türkiye’ye gelen heyeti makamında ağırladı.

Yerel yönetimlere bağlı okul öncesi eğitim kurumları hakkında bilgi edinmek ve saha incelemelerinde bulunmak amacıyla Türk Dünyası Belediyeler Birliği organizasyonuyla Kırgızistan ve Gagavuzya’dan Türkiye’ye gelen heyetin son durağı Başakşehir Belediyesi oldu. 

Başakşehir Belediyesi’nde gerçekleştirilen ziyarette; Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Tayip Tanrıkulu, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mahmut Yavuz, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Şaduman Kutay da hazır bulundu.

Başkan Kartoğlu, konuk heyete Başakşehir Belediyesi’nin hizmetlerini anlattı.  Başkan Kartoğlu, yerel yönetim ve belediyecilikle ilgili sorularını cevaplandırdığı konuk heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kırgız ve Gagavuz yerel yöneticilerinin bir hafta süren Türkiye ziyareti, Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen sertifika programı ve İstanbul gezisinin ardından sona erdi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor