Güncel

anasayfa Güncel Yasin Kartoğlu, “Hayalinizdeki Başakşehir” söyleşilerine devam ediyor!

Yasin Kartoğlu, “Hayalinizdeki Başakşehir” söyleşilerine devam ediyor!

15 Şubat 2019, Cuma 12:01 / Son Güncelleme : 15 Şubat 2019, Cuma 12:01
Yasin Kartoğlu, “Hayalinizdeki Başakşehir” söyleşilerine devam ediyor!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

“Hayalinizdeki Başakşehir” söyleşilerinde Bahçeşehir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya gelen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Geçen sene okulunuza kapalı spor salonu sözü vermiştik, sözümüzü tuttuk” dedi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Hayalinizdeki Başakşehir” buluşmaları kapsamında gençlerle buluşmaya devam ediyor. Bahçeşehir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen programa; Başakşehir Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Selim Çelebi, TÜGVA İlçe Temsilcisi Barışcan Kısacık, okul idarecileri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

“Kendinize ekstra hedefler belirleyin”

Söyleşiye kendi hayatıyla ilgili bilgiler vererek başlayan Başkan Kartoğlu, öğrencilere; okul hayatları boyunca sadece derslere değil, kendilerini hayata hazırlayacak konulara da yoğunlaşmaları tavsiyesinde bulundu. Kartoğlu, “Sizi diğerlerinden ayıran +1’iniz mutlaka olsun. Kendinize ekstra hedefler belirleyin. İlçemizde yeni projeler geliştirmeniz için Living Lab Teknoloji ve İnovasyon Merkezi’miz var. Orayı mutlaka görün” diye konuştu.

İstanbul’un en büyük Spor Adası geliyor

Spora ve sporculara verdikleri desteklerin sürdüğünü dile getiren Kartoğlu, şunları kaydetti: “İstanbul’un en büyük spor adası Başakşehir’de yapılıyor. Olimpiyat Stadı çevresinde 3 milyon 311 bin metrekare alana kurulacak dev spor adası; futboldan atletizme, okçuluktan biniciliğe kadar tüm spor branşlarının yapılacağı özel alanlardan oluşacak. Ayrıca geçen yıl bizden okulunuza kapalı spor salonu istemiştiniz. Sözümüzü tuttuk ve kapalı spor salonunu yapıyoruz. Hayırlı olsun.”

Başkan Kartoğlu’nun öğrencilerin görüşlerini dinleyip sorularını yanıtladığı program, hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor