Güncel

anasayfa Güncel YASİN KARTOĞLU, DÜNYA RADYO GÜNÜ'NDE RADYOCULARLA BULUŞTU!

YASİN KARTOĞLU, DÜNYA RADYO GÜNÜ'NDE RADYOCULARLA BULUŞTU!

13 Şubat 2019, Çarşamba 13:41 / Son Güncelleme : 13 Şubat 2019, Çarşamba 13:41
YASİN KARTOĞLU, DÜNYA RADYO GÜNÜ'NDE RADYOCULARLA BULUŞTU!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, 13 Şubat Dünya Radyo Günü kapsamında radyocularla kahvaltıda bir araya geldi.

Radyocuların 13 Şubat Dünya Radyo Günü'nü kutlamak için kahvaltı programı düzenleyen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, İstanbul'daki radyo programcısı ve sunucularıyla bir araya geldi. Çok sayıda radyocunun katıldığı programda tek tek söz alan isimler, Başkan Kartoğlu'na sorularını ve fikirlerini iletti. Başkan Kurtoğlu, radyoculardan gelen soru ve fikirlere cevap verirken, samimi bir görüntü sergiledi.

Öte yandan, kahvaltının ardından radyocuların Başkan Yasin Kartoğlu'na programlarındaymış gibi sorular sormaları da eğlenceli anlar oluşturdu.

‪"Sabahlarımızın neşesi, en gamlı anlarımızın bazen tek şahidi, yüzlerini görmeden sesleriyle ruhumuza dokunan, sesleriyle ruhumuzu okuyan görünmez kahramanlar, kıymetli radyocu kardeşlerimle #DünyaRadyoGünü’nde bir araya geldik. Eğer radyocu olsaydım lakabım ‘Samimi Adam’ olurdu. Hepsinin günü kutlu, başarıları daim olsun...‬ " diyerek çekilen fotoğrafları takipçileri ile paylaştı.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor