Güncel

anasayfa Güncel Bakırköy'de 7 Yıldızlı Spa Keyfi: Atlantis Royal

Bakırköy'de 7 Yıldızlı Spa Keyfi: Atlantis Royal

06 Aralık 2018, Perşembe 18:42 / Son Güncelleme : 06 Aralık 2018, Perşembe 18:42
Bakırköy'de 7 Yıldızlı Spa Keyfi: Atlantis Royal
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Bakırköy'de yenilenerek tekrar hizmet vermeye başlayan Atlantis Royal Spa Merkezi artık kadınlar için de 7/24 açık olacak. İşletme Müdürü Metin Öztürk bölgede spor salonu ve spa merkezi olarak çok büyük bir açığı kapattıklarını, bunu da gösterilen ilgiden anlatıldığını belirtiyor.

Bakırköy Veliefendi hipodromunun karşısında yer alan Atlantis Royal SPA merkezi, havuzdan türk hamamına; fitnesstan saunaya; masajdan soğuk odaya birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Atlantis Royal SPA Merkezi konforu, dekoru ve aydınlatma sistemiyle de dikkat çekiyor.

Sağlık sektörüne yapılan yatırımların giderek azaldığı İstanbul'da yenilenen Atlantis Royal tekrar hizmet vermeye başladı. Bakırköy Veliefendi hipodromunun karşısında yer alan Atlantis Royal SPA merkezi, havuzundan türk hamamına; fitnesstan saunaya; masajdan soğuk odaya birçok özelliği bünyesinde barındırıyor. Atlantis Royal SPA merkezi konforu, dekoru ve aydınlatma sistemiyle de dikkat çekiyor. Salona girer girmez loş ışıkların uzandığı masaj ve spor odalarındaki renkler bile insana huzur veriyor. Atlantis Royal SPA Merkezi'nin işletme müdürü Metin Öztürk ile sporu, sağlıgı ve salonun verdiği hizmetleri konuştuk.

ATLANTİS SPA MERKEZİ YENİLENDİKTEN SONRA NE GİBİ DEGİŞİKLİKLER OLDU?

Salonumuz bazı ilavelerle çok daha verimli hale geldi. İlave hizmetler vermeye başladık. Mesala soğuk odamız var, masajda çok daha profesyonel masörler var. Kadınlara haftada bir pilates ve fitness hizmeti verirken şimdi onlara özel haftanın 7 günü hizmet veren bir bölüm yaptık. Yeni kadın baskısı burada da kendini gösterdi.

ATLANTİS ROYAL SPA MERKEZİNDE NE İÇİN HİZMETLER VERİYORSUNUZ?

Burada sağlık yüzünden her türlü hizmet verilmektedir. Sauna, Türk hamamı fitness kondisyon, pilates, buhar odası, soğuk odası, havuz, masaj kear jakuzi ve kuaför hizmeti vermekteyiz. Buna ilave çok güzel bir restorantımız bulunmaktadır. Burada ünlü aşçılarla hizmet vermekteyiz.


TESİSTE HER GÜN HERKES İÇİN HİZMET VAR MI?

Pazartesi günleri tüm tesis kadınlara tahsis edilmektedir. Çünkü diğer günler kadınlar havuzu ve hamamı kullanamıyorlar. Sadece pilates ve fitness salonu haftaiçi her gün hizmet verdiği için kadın üyelerimiz havuzu ve hamamı kullanamıyorlardı. Şimdi ise sadece bir günde tamamen kadınlara tesis ederek rahat etmelerini sağlamış olduk. O gün yani pazartesi günü bütün personel de aynı zamanda kadınlardan oluşuyor. Bir gün de olsa kadın üyelerimizin tesisi bütün birimleriyle kullanmaları bizim için çok sevindirici.

ATLANTİS ROYAL OLARAK EN ÇOK NEREDE DİKKAT EDİYORSUNUZ?

Bizim salon işletmecisi olarak en çok önem verdiğimiz şey hijyendir. Çünkü verdiğimiz hizmet sadece insanların sağlığı, sağlıklı yaşamaları ve işten sonra stres atmaları için verdiğimiz bir hizmettir. Burada yemekten masaja hatta kuaföre kadar herkes hijyene dikkat ediyor. Eğer dekorla mimariyle dünyanın en lüks yerini yapsanız eğer hijyen bakımından sınıfta kalırsınız hiç bir şeyin kıymeti yoktur. Biz belki en çok sağlıklı bir ortamda sağlıklı bir hizmet verdiğimiz için şu anda çok ilgi görüyoruz. Bunun için de kendimize ve hizmetimize çok güveniyoruz.

BURADA HİZMET ALMANIN MALİYETİ NEDİR?

Salona girerken belli bir ücret ödüyorsunuz ve size bir bileklik veriyorlar. Bu asla kimseyi üzmeyecek ve orta halli herkesin rahatlıkla ödeyebileceği bir hizmet ücretidir. Bu ücretle sabah 08.00'den akşam 24.00'e kadar içerdeki tüm hizmetlerden yararlanıyorsunuz ancak masaj ve kese ayrı bir ücrete tabidir.

Ulaşım: Osmaniye bul sagırtmac sk .no 21-22

park salonu sttel kakırköy -istanbul

Tel: 0212 543 99 33

info@atlantisroyal.com.tr

www.atlantisroyal.com.tr

atlantisroyalspa

sparoyalatlantis

ATLANTİS ROYAL HİJYENDE 1 NUMARA

Bizim salon işletmecisi olarak en çok önem verdiğimiz şey hijyendir. Çünkü verdigimiz hizmet sadece insanların sağlığı. Sağlıklı yaşamaları ve işten sonra stres atmak verdiğimiz bir hizmettir. Buna da yemekten, masaja hatta kuaföre kadar herkes hijyene dikkat ediyor. Eğer dekorla mimariyle dünyanın en lüks yerleri bile yapsanız eğer hijyen bakımından sınıfta kalırsanız hiçbir şeyin kıymeti yoktur.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor