Güncel

anasayfa Güncel CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN KAYAŞEHİRDEKİ "MİLLET BAHÇESİ" AÇILIŞINDA BAŞAKŞEHİRLİLER İLE BİR ARAYA GELDİ !

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN KAYAŞEHİRDEKİ "MİLLET BAHÇESİ" AÇILIŞINDA BAŞAKŞEHİRLİLER İLE BİR ARAYA GELDİ !

17 Kasım 2018, Cumartesi 14:35 / Son Güncelleme : 17 Kasım 2018, Cumartesi 14:35
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN  KAYAŞEHİRDEKİ
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da teşrifleriyle Kayaşehir 18. Bölge’de gerçekleştirilen Başakşehir Millet Bahçesi ve Yeni Kent Meydanı açılış töreni birçok ilçe sakinin katılımı ile gerçekleşti.Milyonların katılımı ile gerçekleşen Millet Bahçesi Açılış Töreni ilçede coşku ve yoğun kalabalık ile gerçekleştirildi.

İstanbulda yapımı tamamlanan 5 Millet Bahçesi bugün itibari ile açılıyor.
Açılışı gerçekleşen Yeni Kent Meydanı, Türkiye’nin sayılı meydanları arasında yer alacağı belirtilmişti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmasında :


" Kayaşehirdeki Bahçemizde 350 bin metrekare bir alan üzerinde. Her türlü ihtiyaca cevap verecek tesislere sahip bir projedir. Biz yaparız, onlar konuşur. Bu projede de yürüyüş yollarından seyir terasına, kültür sanat etkinliği için kullanılacak sahneden piknik alanına kadar pek çok tesis bulunuyor." 

13 İLDE 33 MİLLET BAHÇESİ YAPILACAK
"18 ilimizdeki 33 millet bahçesiyle ilgili çalışmalar son aşamaya gelmiş durumda. Hedefimiz her şehrimize en az birer tane millet bahçesi kazandırmaktır. Biz durmuyoruz ya, onlar dedikodu yapıyor. Onlar ne yapılırsa yapılsın karşılarına dikiliyorlar. Biz Kanal İstanbul diyoruz, onlar istemeyiyoruz diyorlar. Yapacağız, isteseniz de istemeseniz de yapacağız"

"Adalet,Hakkaniyet ve Vicdan esasına bağlı çalışıyoruz,ülkemizi kendi arka bahçeleri haline getirmek isteyenlere gereken cevabı verdik"

 
"Çevrecilik adına yakıp yıkanlar,Ülkenin hayrına her işin karşısına dikilenler Millet bahçelerine baksınlar.Gerçek çevreciliği görsünler"


Son olarak seçimler hakkında ise:

"31 mart seçimlerini Gönül belediyeciliği Seçimi olarak Görüyoruz " dedi.

Binlerce ilçe sakinin katıldığı bu açılış töreninde Altınşehir de ve Başakşehir'in bir çok semtinde yollar yoğun oldu ve trafik akışı aksadı.

Binlerce Başakşehirlinin ve çevre ilçelerden gelen vatandaşlarında katıldığı törene ilgi büyük oldu.Sayın İBB Mevlüt Uysal ve Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlunun da katıldığı açılış töreni kurdele kesimi ile sona erdi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor