Güncel

anasayfa Güncel KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI CENGİZ GÜVERCİN KİMDİR?

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI CENGİZ GÜVERCİN KİMDİR?

12 Kasım 2018, Pazartesi 8:30 / Son Güncelleme : 12 Kasım 2018, Pazartesi 8:30
KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI CENGİZ GÜVERCİN KİMDİR?
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Cengiz Güvercin Kimdir, Nerelidir, Hangi Görevlerde Bulunmuştur?

Küçükçekmece İlçe Başkanlığına Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yapmıştır.
Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday adayı olduğunu resmileştirmek için resmi müracaat evraklarını Küçükçekmece İlçe Başkanı Mustafa Korkut’a teslim etmiştir.

Cengiz Güvercin'i yakından tanıyalım..
Cengiz Güvercin, 1975 yılında dünyaya gelmiştir. 43 yaşındadır. Memleketi Tokat'tır. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Eskişehir'de tamamlamıştır. Daha sonra Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sağlık Bilimleri ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesini kazanıp oradan mezun olmuştur. Üniversite eğitiminin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi sürekli eğitim merkezinde profesyonel yöneticilik eğitimi almıştır. Aston Amerikan Üniversitesi'nde Yüksek lisans yapıp 2000 yılından beridir çeşitli sağlık kuruluşlarında üst düzey yöneticilik yapmıştır.

Hangi Görevlerde bulundu?
2011 yılında Ak Parti Küçükçekmece İlçe Yönetim Kurulu Üyesi ve İlçe Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürdükten sonra aktif olarak sivil toplum kuruluşlarında görev yapmıştır. (Hala yapmaktadır.) Küçükçekmece Sanayici ve İşadamları derneği, Tümtokkon (Tokatlılar derneği), Anadolu birlik Konfederasyonu, Erdemliler platformu ve Tokgönül yardımlaşma derneğinde de görevlerde bulunmuştur.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor