Güncel

anasayfa Güncel GÜVERCİNTEPE'YE 18 PARK VE İKİ OKUL YAPILIYOR! YARISI BİTTİ YARISI YOLDA!

GÜVERCİNTEPE'YE 18 PARK VE İKİ OKUL YAPILIYOR! YARISI BİTTİ YARISI YOLDA!

09 Kasım 2018, Cuma 15:42 / Son Güncelleme : 09 Kasım 2018, Cuma 15:42
GÜVERCİNTEPE'YE 18 PARK VE İKİ OKUL YAPILIYOR! YARISI BİTTİ YARISI YOLDA!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu Güvercintepe halkına müjdeli haberleri verdi.

Başakşehir ilçe sakinleri her defasında sorunlarını dile getirip dertlerini rahat bir şekilde Yasin Kartoğluyla paylaşıyorlar ve hoş sohbetlere imza atıyorlar.Bu sorunları dinleyip önemseyen Başkan Kartoğlu "Her Nesille ve Her Kesimle" birebir ilgilendiği için bu sorunları çalışma arkadaşları ile istişarelerde bulunup çözüme odaklı işlere imza atıyor.
Güvercintepe Zeliha Hatun Camiinde cemaat ile birlikte kıldığı öğle namazının ardından vatandaşlar ile toplanıp hoş sohbette bulundu. Sohbetin dikkat çeken noktaları ise Başkan Kartoğlunun verdiği müjdeler oldu.


İlçe sakinleri : 'Başkanın çocuklarımıza oynama yeri ayarlayamıyoruz' diyip bu konu hakkında hemfikir olan vatandaşlara müjdeyi şöyle verdi : "Bu konu hakkında sıkıntıda olan vatandaşlara şunları söyleyebilirim; Güvercintepe de başlayan 18 tane küçük parkımız var,bir kısmı bitti bir kısmı da bir ay içerinde bitmiş olacak." diyerek minik Başakşehirlilerin daha rahat oyunlar oynayıp vakit geçirmeleri adına yapılacak parkların müjdesini verdi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor