Güncel

anasayfa Güncel 3. HAVALİMANI'NDA BELİRLENEN UÇUŞ FİYATLARI

3. HAVALİMANI'NDA BELİRLENEN UÇUŞ FİYATLARI

11 Ekim 2018, Perşembe 9:20 / Son Güncelleme : 11 Ekim 2018, Perşembe 9:20
  3. HAVALİMANI'NDA BELİRLENEN UÇUŞ FİYATLARI
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

İstanbul’un hatta Avrupa’nın Mega yatırımları arasında olan ve son dönemlerin en çok merak edilen projelerinden olan 3. Havalimanı'nın uçuş fiyatları belli oldu.

Türkiye’nin gelmiş geçmiş En büyük ve En önemli projelerinden biri olarak görülen 3. Havalimanı’nın çalışmaları büyük bir hızla devam ederken açılışının 29 Ekim olacağı belirlendi.İstanbul Yeni Havalimanı'nın 29 Ekim de yapılacak açılışına günler kaldığı için Türk Hava Yollarının ( THY) yeni meydandan ilk uçuşlarını nasıl gerçekleştireceği merak ediliyor. Resmi açılış, yurtdışından gelecek olan büyük bir davetli topluluğu eşliğinde yapılacak. Açılış törenini Cumhurbaşkanlığı, Ulaştırma Bakanlığı ve Havalimanı'nın işletmeci kuruluşu İstanbul Grand Airport (İGA) organize ediyor.


Yeni düzenlemeye göre THY, 1 Kasım'dan başlamak üzere günde 5 kalkış, 5'te iniş olacak şekilde uçuş planı yaptı. Her gün İstanbul Yeni Havalimanı'ndan 5 noktaya, yurt içinde Ankara, Antalya, İzmir ve yurt dışında ise Bakü ile Ercan'a gidiş-dönüş uçuşlar yapılacak. 2 aylık dönemdeki kampanyalı ücretlerde şöyle olacak; Ankara, Antalya ve İzmir tek yön 59 TL Erzincan'a tek yön 179 TL, Bakü'ye gidiş-dönüş 99 ABD dolar olarak belirlendi.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor