Finans

anasayfa Finans TOKİ'DEN 269 TL TAKSİTLE EV İMKANI !

TOKİ'DEN 269 TL TAKSİTLE EV İMKANI !

06 Kasım 2018, Salı 14:46 / Son Güncelleme : 06 Kasım 2018, Salı 14:46
TOKİ'DEN  269 TL TAKSİTLE EV İMKANI !
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi,Türkiye genelindeki evleri satışa sunmaya hazırlanıyor.Ev sahibi olmak isteyen milyonlarca kişi TOKİ projelerini ve ilanlarını yakından takip ediyor.

Özellikle dar gelirli aileler için güzel imkanlar sunan TOKİ, 269 lira taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. TOKİ, yurdun birçok bölgesinde konut yapımına tüm hızıyla devam ediyor.
Dar gelirli vatandaşların bütçesine özel konutların fiyatı 77 bin liradan başlıyor ve 20 yıl da ödeme imkanı var.TOKİ yurdun birçok yerinde konut yapımınatüm hızıyla devam ediyor.Başvurular için geri sayım başlarken şehit ve gazi aileleri, engelli ve emekli vatandaşlara öncelik tanınacağı belirtildi.


BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER NELER?
Başvuru yapanlar bu gereken belgeleri getirdikleri takdirde başvuruları alınacaktır.
-Kimlik Fotokopisi,
-Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri, kredi kullanım durumuna göre T.C. Emekli Sandığından alacakları “Hak Sahipliği Belgesi”
-Engelli vatandaşlarımız, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından verilen kimlik kartının fotokopisi veya tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alınmış sağlık heyet raporunu (en az % 40 engelli olduğuna dair),
-Emekli vatandaşlarımız, Sosyal Güvenlik Kurumundan alınan Emekli Kimlik Belgesini veya belgesi henüz çıkmadı ise emekli olduğunu gösteren belge veya yazıyı, İbraz edeceklerdir.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor