Ekonomi

anasayfa Ekonomi BANKALAR EMEKLİ YARIŞINA GİRDİ! İŞTE O RAKAMLAR!

BANKALAR EMEKLİ YARIŞINA GİRDİ! İŞTE O RAKAMLAR!

17 Nisan 2019, Çarşamba 12:06 / Son Güncelleme : 17 Nisan 2019, Çarşamba 12:06
BANKALAR EMEKLİ YARIŞINA GİRDİ! İŞTE O RAKAMLAR!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Bankalar emekliler için yarışıyor. Emeklileri kendi bankalarına çekebilmek adına bir çok banka promosyon yarışına giriyor.

 Bankalar 3 yıllık dönem için maaşa göre 300, 375, 450 lira promosyon verilirken; bazı bankalar ilave fırsatlar sunuyor, bazıları da tutarı artırıyor. 450 liraya varan promosyon kampanyalarla 700 liraya kadar çıkarken; emekliyi bankaya kazandıranlara da 125 lira veriliyor.

İŞTE BANKLARIN SUNDUĞU İMKAMLAR 

ŞEKERBANK: 450 liraya varan ödeme yapıyor. 2 otomatik ödeme talimatına 150 lira daha veriyor. Ücretsiz havale-EFT, işlem önceliği, eve teslim maaş imkanları sunuyor.

YAPI KREDİ: 450 liraya varan promosyona ek 100 lira nakit puan veriyor.


İŞ BANKASI: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Kredi kartları için ücret almıyor, özel faiz, ücretsiz havale ve EFT imkanı sağlıyor.

QNB FİNANSBANK: Emekli maaşını taşıyıp 2 otomatik ödeme talimatı verenlere 700 liraya varan promosyon veriyor. Emekli tanıdıklarını getirenlere 125 lira ödüyor.

FİBABANKA: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Tüm ATM’lerden ayda 2 kez ücretsiz para çekme, bedava havale ve EFT, bireysel kredilere özel faiz oranı gibi imkanlar sunuyor.DENİZBANK: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Bankaya emekli maaşı müşterisi kazandıranlara da 100 lira veriyor. Özel faiz, otomatik ödeme talimatına 3 ay su faturasında yüzde 10 indirim gibi uygulamaları da var.

FİBABANKA: Maaşa göre 330, 415, 500 lira veriyor. Tüm ATM’lerden ücretsiz maaş çekme, kredilerde ve mevduatta özel faiz imkanı sunuyor, hesap işletim ücreti almıyor.

GARANTİ: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Paramatiklerde özel menü ile maaşları tek tuşla kuruşu kuruşuna çekme imkanı, kredilerde indirimli faiz oranı sağlıyor.

ING: 450 liraya varan ödeme yapıyor. 3 otomatik fatura talimatına 150 lira ek nakit promosyon veriyor. Hesap işletim ücreti almıyor, özel faizli kredi, ücretsiz tıbbi danışmanlık ve ambulans imkanları sunuyor.

      Sosyal güvenlik reformu kapsamında emekliye ikinci bir gelir kapısı açacak olan ‘tamamlayıcı emeklilik’ sistemini teşvik eden adımlar atacak.Yeni kıdem sistemiyle beraber tamamlayıcı, mesleki emeklilik sistemleri de yaygınlaşacak.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor