Eğitim

anasayfa Eğitim "BİRİNCİ ÖNCELİK CAN GÜVENLİĞİ"

"BİRİNCİ ÖNCELİK CAN GÜVENLİĞİ"

01 Mayıs 2019, Çarşamba 11:13 / Son Güncelleme : 01 Mayıs 2019, Çarşamba 11:13
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları, iş sağlığı ve güvenliği eğitimi aldı.

Eğitimde, çalışanlara acil durumlarda yapılması gerekenler, saha çalışmalarında dikkat edilmesi gereken konular ve alınması gereken önlemler aktarıldı.

Başakşehir Belediyesi, daha kaliteli ve verimli hizmet anlayışı ile belediye personelini iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitmeye devam ediyor. Temizlik İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli de, “İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Eğitimi” seminerinde bilgilendirildi.

Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’ndeki eğitime, İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanları, birim müdürleri ve çok sayıda personel katıldı.

Eğitime katılan personel; iş kazaları, çalışanların hak ve sorumlulukları, tehlike, risk, tehlikeli durum ve tehlikeli davranış, acil durum, meslek hastalıkları ve ilk yardım konularında geniş bilgi sahibi oldu.

Belediye personelini iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgilendirmek ve kazaları en aza indirmek amacıyla düzenlenen eğitimlerin devam edeceği belirtildi. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor