Eğitim

anasayfa Eğitim KPSS ORTAÖĞRETİM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI ?

KPSS ORTAÖĞRETİM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI ?

08 Kasım 2018, Perşembe 9:19 / Son Güncelleme : 08 Kasım 2018, Perşembe 9:19
KPSS ORTAÖĞRETİM SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI ?
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Ekim ayının başında milyonlarca kişi tarafından gerçekleştirilen 2018 KPSS Ortaöğretim sonuçları için heyecan dorukta.İşte bütün memur adaylarının sorduğu o soru : KPSS Ortaöğretim sonuçları bugün saat kaçta açıklanacak?

Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın ortaöğretim ve liseye yönelik olarak gerçekleştirilen kısmına katılım gösteren adaylar, ilgili sınav sonuçlarının açıklanmasını dört gözle bekliyor. ÖSYM'nin geçtiğimiz günlerde KPSS Ortaöğretim soruları ve cevaplarının %10'luk kısmını duyurması ile sınav sonuçlarına olan heyecan daha da arttı.7 Ekim 2018 tarihli KPSS'ye giren ortaöğretim mezunu memur adaylarının beklediği gün geldi. KPSS ortaöğretim sonuçları bugün aday işlemleri sayfası üzerinden erişime açılacak. Tarih bilgisini günler öncesinden edinen adaylar şimdi saat detayını sorguluyor.


Ortaöğretim yani lise mezunu vatandaşlara yönelik düzenlenen KPSS Ortaöğretim sınavının günlerdir heyecanla beklenen sonuçları, daha önceden ilan edildiği gibi 8 Kasım 2018 tarihinde adayların erişimine açılacağı belirtildi. Sonuçlar açıklandığı takdirde adaylar,"https://sonuc.osym.gov.tr" " internet adresine girerek T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle birlikte, sonuçlarını kontrol edebilecek. KPSS sonuçlarının açıklanacağı saatle ilgili bilgi ÖSYM tarfından henüz yapılmadı.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor