Başakşehir

anasayfa Başakşehir Şahintepe İmar'da son durum

Şahintepe İmar'da son durum

01 Ocak 2018, Pazartesi 15:42 / Son Güncelleme : 01 Ocak 2018, Pazartesi 15:42
Şahintepe İmar'da son durum
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Şahintepe'de imar açıldı mı ? Şahintepe imarında son durum nedir?

Başakşehir Postası Özel Haber:  Başakşehir'e bağlı şahintepe ilçesinde imar açıldımı? Geçtiğimiz haftalarda Güvercintepe ve Altınşehirde İmar'ın açıldığını ilk Başakşehir Postası sıcak haber olarak  Kamuoyuna duyurmutu Şahintepede imar açıldı ,şahintepede imar açıldı mı diye gazetemizi arayan okurlarımızın en çok merak ettiği konu imar, şahintepede imar ne durumda

Şahintepe'de  imarın ne zaman açılacağını en iyi bilecek isim mahalleye en hakim olan kişi yani Şahintepe muhtarı Erol Çaban kendisini aradığımızda Şahintepe imarıyla ilgili verdiği açıklama  şu şekilde :

İmarımız henüz verilmedi davalar devam ediyor hukuki süreç beklemede

Devletimiz rezerve alanlarını kaldırdı tahmini olarak 6 ay ile 1 yıl'a kadar şahintepe'de imarın açılmasını bekliyoruz  dedi.

 

altınşehir güvercintepe'de imar açıldı fakat belli yerlerinde imar hala kapalı durumda yani altınşehir güvercintepenin her yerinde imar açılmadı  kendi yerinizin imarının varolup olmadığını en iyi Başakşehir Belediyesi'nin imar müdürlüğü bölümünü arayıp  ögrenebilirsiniz .

Başakşehir İmar ve Şehircilik Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Adres: Başakşehir Hizmet Binası, Başak Mah. 5. Etap Akşemsettin Cad. No: 3 Başakşehir/İstanbul

 

Telefon: 444 0 669

 

 

Kaynak: Başakşehir Postası

Haber:Mustafa Yılmaz

 

Anahtar Kelimeler:

Şahintepede İmar Açıldı mı ? Şahintepede imarda son durum,şahintepede imar,şahintepede imar açılıyormu,şahintepe imar,şahintepede imar,şahintepede imar ne zaman açılacak,şahintepe haberleri,şahintepe,başakşehir şahintepe mahallesi,


 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor