Başakşehir

anasayfa Başakşehir Başakşehir'in Öğretmenleri Sertifikalarına Kavuştu!

Başakşehir'in Öğretmenleri Sertifikalarına Kavuştu!

04 Mart 2023, Cumartesi 22:21 / Son Güncelleme : 04 Mart 2023, Cumartesi 22:21
Başakşehir'in Öğretmenleri Sertifikalarına Kavuştu!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi, eğitimde kaliteyi artırmak için hayata geçirdiği Öğretmen Gelişim Akademisi ile öğretmenleri desteklemeye devam ediyor.

Başakşehir Belediyesi’nin kendini geliştirmek isteyen öğretmenler için başlattığı Öğretmen Gelişim Akademisi’nde sertifika heyecanı yaşandı. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğretmenler sertifikalarını törenle aldı.

Enneagram, çocuklarla felsefe, hikâye anlatıcılığı, drama, eğitimde oyun ve eğitimin karekodu eğitimlerinin verildiği akademinin son döneminde 80 öğretmen, mesleki becerilerini geliştirme fırsatı buldu. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğretmenler, sertifikalarını Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun elinden aldı.

“İnsanın kendini geliştirmesi çok güzel”

Öğretmen Gelişim Akademisi’ne katılan kursiyerlere teşekkür eden Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “İnsanın kendini geliştirmesi çok güzel. Ben de bir belediye başkanı olarak eğitimler alıyorum. Bizim için çok değerlisiniz. İyi ki varsınız, iyi ki Başakşehir ailesinin bir parçası oldunuz. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birçok akademi kurduk. Mutlaka o akademilere de katılın.” diye konuştu

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor