Başakşehir

anasayfa Başakşehir PUBG Tutkunları Başakşehir'de Buluştu.

PUBG Tutkunları Başakşehir'de Buluştu.

07 Şubat 2023, Salı 0:56 / Son Güncelleme : 07 Şubat 2023, Salı 0:56
PUBG Tutkunları Başakşehir'de Buluştu.
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi, mobil oyun tutkunlarının merakla beklediği PUGB Mobile Ulusal Kupası'na ev sahipliği yaptı.

Teknoloji ve gençlik için gerçekleştirdiği yatırımlarla dikkatleri üzerine çeken Başakşehir Belediyesi, mobil oyun tutkunlarının merakla beklediği PUBG Mobile Ulusal Kupası’na ev sahipliği yaptı.

Başakşehir Gençlik ve Spor Bakanlığı Tesisi’ndeki turnuvada, aralık ayındaki ligde en çok puan toplayan 16 takım yer aldı. Offline olarak sahnede mücadele eden takımlardan ilk 8’e kalmayı başaranlar, 2023 PMPL Türkiye’de oynamaya hak kazandı.

Renkli bir turnuva oldu

Birbirinden renkli dans ve ışık gösterilerine sahne olan turnuvada gençler için sürpriz hediye ve telefon çekilişleri de yapıldı. Toplam 1 milyon lira ödülün verildiği büyük finalde heyecan iki gün sürdü. Turnuva son dönemin en çok konuşulan isimlerinden Canbay ve Wolker ikilisinin konseriyle son buldu.

“Ulusal ve uluslararası turnuvalara ev sahipliği yapıyoruz”

PUBG Mobile Ulusal Kupası’nın yarı profesyonel seviyeden profesyonel seviyeye geçiş yolunda yılın son büyük mücadelesi olduğunu vurgulayan Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Bu konuda iddialıyız. Biz daha iyisini yapan kadar, en iyisi BASE Espor Merkezi! Gençlerimize eğitim vermenin yanında ulusal ve uluslararası turnuvalara da ev sahipliği yapıyoruz” dedi.

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor