Başakşehir

anasayfa Başakşehir Başkan Kartoğlu Gençlik Buluşmalarına Devam Ediyor.

Başkan Kartoğlu Gençlik Buluşmalarına Devam Ediyor.

26 Aralık 2022, Pazartesi 4:18 / Son Güncelleme : 26 Aralık 2022, Pazartesi 4:18
Başkan Kartoğlu Gençlik Buluşmalarına Devam Ediyor.
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu 'Gençlerle Birlikte Daha Güçlü' sloganıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında yine gençlerle bir ayara geldi.

“Gençlerle Birlikte Daha Güçlü” sloganıyla hayata geçirilen söyleşiler aralıksız devam ediyor. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, bu hafta TOKİ Ertuğrul Gazi İmam Hatip Ortaokulu’nun konuğu oldu. Öğrencilerin merak ettiği soruları tek tek cevaplayan Başkan Kartoğlu, gençlere kariyer planlama aşamalarını da anlattı.

“Teknolojiyi hayatınızın parçası haline getirin”

Başakşehir’de teknolojiye ulaşmanın ve teknoloji üretmenin kolay olduğunu söyleyen Başkan Kartoğlu, “Mutlaka teknolojiyi hayatınızın bir parçası haline getirin. Kariyerinizi de bunun üzerine şekillendirin. Önce ufak ufak adımlar atın. Daha sonra bu adımların kendiliğinden büyüyeceğini göreceksiniz.” dedi.

“Size yürekten inanıyorum”

Çalışmanın önemine değinen Başkan Kartoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

“Ne kadar çok çalışırsanız, karşılığını da o kadar çok alırsınız. Okuyun, araştırın ve üretin. Milli teknoloji hamlemize, ülkemize ve milletimize faydalı gençler olacağınıza yürekten inanıyorum. Sizler bizim aydınlık geleceğimizin mimarları olacaksınız.”

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor