Başakşehir

anasayfa Başakşehir Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, okul buluşmalarında gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, okul buluşmalarında gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor

02 Aralık 2022, Cuma 0:52 / Son Güncelleme : 02 Aralık 2022, Cuma 0:52
Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, okul buluşmalarında gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Gençlerle Birlikte, Daha Güçlü” sloganıyla düzenlenen söyleşiler kapsamında Ömer Döngeloğlu İmam Hatip Lisesi’nin konuğu oldu.

Gençlere ilçe genelindeki projeler ve çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Kartoğlu, merak edilen soruları da tek tek cevapladı.

“Hayal kurmaktan asla vazgeçmeyin”

Başakşehir gençliğinin bir hedefi ve hayalinin olduğunu söyleyen Başkan Kartoğlu, “Hepinizdeki gayreti, çabayı ve başarma arzusunu görebiliyorum. Hayalleriniz ve hedefleriniz mutlaka olsun. Her okul buluşmamızda söylediğim gibi; mutlaka geleceğiniz için çabalayın, hayal kurmaktan asla vazgeçmeyin. Liseyi ya da üniversiteyi sadece diploma almak için okumayın. Bunun için de her alanda gelişmiş ve yetişmiş gençler olmalısınız.” ifadelerini kullandı.

Başakşehir gençliği bütün imkânlara sahip

Başakşehir’in yaşayan bir şehir olduğunu belirten Başkan Kartoğlu, “Başakşehir Living Lab’den, kültür yaşam merkezlerimizden, kıraathanelerimiz ya da birçok akademimizden faydalanmalısınız. Dil eğitimi ya da kişisel gelişim eğitimleri alabilirsiniz. Sosyal anlamda da kendinizi geliştirebilir; teknoloji, tiyatro ya da birbirinden güzel akademilerimizi kullanabilirsiniz. Biz bunlar için sizden bir ücret talep etmiyoruz. Aksine buralara gelmeniz, buralardan faydalanmanız için büyük gayret gösteriyoruz.” şeklinde konuştu.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor