Başakşehir

anasayfa Başakşehir Başkan Kartoğlu Gençlik Buluşmalarına Devam Ediyor.

Başkan Kartoğlu Gençlik Buluşmalarına Devam Ediyor.

02 Aralık 2022, Cuma 0:45 / Son Güncelleme : 02 Aralık 2022, Cuma 0:45
Başkan Kartoğlu Gençlik Buluşmalarına Devam Ediyor.
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Gençlere verdiği önemle bilinen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, 'Gençlerle Birlikte Daha Güçlü' sloganıyla düzenlenen söyleşiler çerçevesinde okulları gezmeye devam ediyor.

İBB Şehit Polis Mustafa Erdoğan Ortaokulu öğrencileriyle buluşan Başkan Kartoğlu, yoğun ilgiyle karşılandı.

Öğrencilerden Başkan Kartoğlu’na sevgi gösteri

Okula ismini veren şehit Mustafa Erdoğan’ın annesi Tuğba Erdoğan da katıldığı programda Başkan Kartoğlu, kendisine sevgi gösterilerinde bulunan öğrencilere hem tavsiyelerde bulundu, hem hediyeler dağıttı, hem de sorularını yanıtladı. Başkan Yasin Kartoğlu, “Okulumuza ismini veren kahraman şehidimiz Mustafa Erdoğan’ın kıymetli annesi burada. Kendisine teşriflerinden dolayı teşekkür ediyorum. Aziz şehitlerimize bir kez daha rahmet diliyorum” dedi.  

“Geleceğiniz için var gücünüzle çalışın”

Gençlerin çok kıymetli olduğuna işaret eden Başkan Kartoğlu, “Her bir çocuğumuz, her bir gencimiz, her bir öğrencimiz çok değerli. Sizi çok seviyoruz. Her şey sizin için. Şu anda sizin için çok önemli bir zaman. Geleceğiniz için hazırlık yapabileceğiniz ve doğru kararlar verebileceğiniz yaşlardasınız. Şimdi doğru kararlar verir, geleceğe de öyle hazırlanırsanız; üniversite bitince yetişmiş, hazır insanlar içinde özellikle tercih edilen olursunuz. Bunu nasıl yapacağız? Kendimizi geliştirmek için var gücümüzle çalışacağız.” diye konuştu

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor