Başakşehir

anasayfa Başakşehir Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, okul buluşmalarında gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, okul buluşmalarında gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor

14 Ekim 2022, Cuma 2:32 / Son Güncelleme : 14 Ekim 2022, Cuma 2:32
Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, okul buluşmalarında gençlerle bir araya gelmeye devam ediyor
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, “Gençlerle Birlikte, Daha Güçlü” sloganıyla düzenlenen söyleşiler kapsamında bu hafta Yavuz Sultan Selim İmam Hatip Ortaokulu’nun konuğu oldu.

Başakşehir’in aynı zamanda gençliğin şehri olduğunu ifade eden Başkan Kartoğlu, “BASE Espor Merkezimizden spor okullarımıza kadar her alanda gençlerimizin ihtiyaçlarına kalıcı çözümler üretiyoruz” dedi.

Okul programlarına büyük önem gösterdiklerini belirten Başkan Kartoğlu, “Okul programlarını yapmamızın en büyük amacı gençlerimizin fikirlerini dinlemek. Gençlerimiz konuşacak, gençlerimiz anlatacak ve gençlerimiz fikirlerini belirtecek ki, geleceğimizi inşa ve ihya edelim. Gençlik konusu bizim en hassas olduğumuz ve üzerinde en çok kafa yorduğumuz konuların başında geliyor.” diye konuştu.

Gençlere tavsiyelerde bulunan Başkan Kartoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:

“Bu sene konseptimizi de gençliğimize uygun şekilde belirledik. Gençlerle birlikte daha güçlüyüz. Gençlik varsa orada enerji vardır, mutluluk vardır, yenilik vardır.”

Gençlerin taleplerini de tek tek dinleyen Başkan Kartoğlu, gençlere ilçe genelinde yürütülen faaliyetlerle ilgili sorular sorarak hediyeler dağıttı.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor