Başakşehir

anasayfa Başakşehir Başakşehir Belediyesi ilçedeki kadınlara yönelik eğitimlere aralıksız devam ediyor

Başakşehir Belediyesi ilçedeki kadınlara yönelik eğitimlere aralıksız devam ediyor

12 Ekim 2022, Çarşamba 21:57 / Son Güncelleme : 12 Ekim 2022, Çarşamba 21:57
Başakşehir Belediyesi ilçedeki kadınlara yönelik eğitimlere aralıksız devam ediyor
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir'de "Derya Pervanoğlu ile Haftanın Şifası" eğitimleri başladı.

Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi (BAKMER)’in düzenlediği  “Derya Pervanoğlu ile Haftanın Şifası” dersleri Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde başladı. İlgiyle takip edilen ilk derse Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun eşi Kübra Kartoğlu da katıldı.

Manevi değerler eğitmeni Derya Pervanoğlu, yaklaşık iki saat süren derste eğitimin yanı sıra Başakşehirli kadınların sorularını cevapladı. Eğitimlerin üç aşamalı ilerleyeceğini ifade eden Derya Pervanoğlu, “Birey, çevre ve toplum konularını Başakşehirli kadınlarla işleyeceğiz. Önce bireyliğimizi şifalandırmak adına manevi değerlerimize ağırlık vereceğiz. Değerlerimizi kuşanıp değmezlerimizden arınmaya yönelik kendimizi güçlendireceğiz. Değerlerimizin tamamını ortak paydada bir araya getirip bütünleştireceğimiz bir alan oluşturacağız. Meal, tefsir, maneviyat, psikoloji ve farkındalık konularını da işleyeceğiz. Bu kapsamda derslerimiz 20 hafta sürecek.” ifadelerini kullandı.

Derya Pervanoğlu, hazırladığı “Haftanın Şifası” ile salı günleri Başakşehir Emin Saraç Kültür Merkezi’nde, perşembe günleri ise Bahçeşehir Muhsin Ertuğrul Kültür Sanat Merkezi’nde Başakşehirli kadınlarla bir araya gelecek.

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor