Başakşehir

anasayfa Başakşehir BAŞAKŞEHİR’DEN 1 MAYIS İÇİN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

BAŞAKŞEHİR’DEN 1 MAYIS İÇİN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

10 Mayıs 2021, Pazartesi 15:14 / Son Güncelleme : 10 Mayıs 2021, Pazartesi 15:14
BAŞAKŞEHİR’DEN 1 MAYIS İÇİN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda ilçe sakinlerinin mutluluğu için gecesini gündüzüne katarak çalışan belediye personelinin yer aldığı anlamlı bir video hazırladı. Birlik ve beraberlik mesajının verildiği videoda Başkan Kartoğlu, tüm emekçilerin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutladı.

Başakşehir Belediyesi, mutluluğun şehri Başakşehir’e hizmet aşkıyla çalışarak fedakârca görev yapan personeli için 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda anlamlı bir alışmaya imza attı. Başakşehir Belediye personelinin yer aldığı videoda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Başakşehir’e emek verenler konuştu

1 Mayıs İşçi Bayramı’na özel hazırlanan videoda, Başakşehir Belediyesi İletişim Koordinasyon Merkezi BİKOM’dan Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi’ne BAKMER’e,  Fen İşleri Müdürlüğü’nden Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne kadar birçok müdürlükte görev yapan personel yer aldı.

“Biz, kocaman bir aileyiz”

Video çalışmasına Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu da katıldı. Birlik ve beraberlik mesajının verildiği videoda Başkan Kartoğlu, “Biz, kocaman bir aileyiz. Hepimiz biriz, beraberiz. Başakşehir’imiz ve ülkemiz için gönül veren, gecesini gündüzüne katan tüm emekçi kardeşlerimin 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutluyorum.” ifadesini kullandı.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor