Başakşehir

anasayfa Başakşehir SENİN BAŞAKŞEHİR’İN İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

SENİN BAŞAKŞEHİR’İN İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI

12 Ocak 2020, Pazar 16:26 / Son Güncelleme : 12 Ocak 2020, Pazar 16:26
SENİN BAŞAKŞEHİR’İN İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi, ilçe sakinlerinin aidiyet duygusunu artırmaya yönelik bir video yarışması başlattı. Başakşehirliler, “Senin Başakşehir’in” adlı yarışmaya 1 dakikalık videolarla 3 Şubat Pazartesi’ye kadar başvurabilecek.

Başakşehir’in güzelliklerinin ilçe sakinlerinin gözünden nasıl göründüğü ortaya koyacak Senin Başakşehir’in video yarışmasının duyurusu, Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu tarafından sosyal medya üzerinden yapıldı. 

Başkan Kartoğlu duyurdu

“Yeni bir sürprizle karşınızdayım” diyerek sözlerine başlayan Başkan Kartoğlu, “Yakında sosyal medya üzerinde yeni bir yarışma başlatıyoruz. Yarışmamızın adı “Senin Başakşehir’in”. Senin Başakşehir’in, bir video yarışması olacak” dedi. 

Başkan Yasin Kartoğlu, yarışmaya katılacakları bekleyen sürprizlerden de bahsetti; “Mutluluğun şehri Başakşehir’i, bir de sizin gözünüzden izleyelim. Muhteşem ödüllerimiz var. Yarışmada dereceye girecekleri, son teknoloji ürünü laptop, cep telefonu ve tablet bekliyor.” diye konuştu.  

Videoların süresi en fazla 1 dakika olacak

Senin Başakşehir’in yarışmasını ayrıntıları ve başvurularının nasıl yapılacağı belli oldu. Yarışmaya katılmak isteyenler, Başakşehir’le ilgili çekecekleri en fazla 1 dakikalık videoları seninbasaksehirin@gmail.com mail adresine göndererek başvurabilir. Gönderimde video ismi ile kişisel ve iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz bir şekilde belirtilmesi gerekiyor.

Son gönderim tarihi 3 Şubat 

3 Şubat 2020 Pazartesi gününe kadar gönderilecek videoların, yatay çekim (16:9), 1920*1080 çözünürlüğe sahip full HD, 25 kare, mov ya da mp4 formatında, en fazla 2 gb büyüklüğünde ve telifsiz müzik kullanımı ile hazırlanmış olmalı. Teknik şartların dışında hazırlanan videoların seçici kurul tarafından dikkate alınmayacağı ifade edildi. Yarışmada dereceye girecekler, son teknoloji ürünü laptop, cep telefonu ve tablet kazanacak. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor