Başakşehir

anasayfa Başakşehir VALİ YERLİKAYA: BAŞAKŞEHİR YEŞİLLE BÜTÜNLEŞMİŞ

VALİ YERLİKAYA: BAŞAKŞEHİR YEŞİLLE BÜTÜNLEŞMİŞ

25 Eylül 2019, Çarşamba 18:37 / Son Güncelleme : 25 Eylül 2019, Çarşamba 18:37
VALİ YERLİKAYA: BAŞAKŞEHİR YEŞİLLE BÜTÜNLEŞMİŞ
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Başakşehir Belediyesi’ni ziyaret ederek Başkan Yasin Kartoğlu ile görüştü. Vali Yerlikaya, “İstanbul’un yeşille bütünleşmiş ilçelerinden Başakşehir’i ziyaret etmekten mutluluk duyuyorum.” dedi.

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Başakşehir Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ile Başkanlık Binasında bir araya gelen Vali Yerlikaya’ya Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan da eşlik etti. 

Vali Yerlikaya, Başakşehir’in İstanbul’un yeşille bütünleşmiş ilçelerinden Başakşehir’i ziyaret etmekten mutluluk duyduğunu dile getirerek, “Başakşehir ilçemizin yıldızını daha da parlatmak için çalışan Belediye Başkanımız ve değerli ekibine başarılar diliyorum.” diye konuştu. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kartoğlu da, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ve Başakşehir Kaymakamı Uğur Turan’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaret, Vali Yerlikaya’nın şeref defterine görüşlerini yazması ve hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi. 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor