Başakşehir

anasayfa Başakşehir BELEDİYE BAŞKANI SİNEMA KEYFİNİ VATANDAŞLARLA BERABER YAŞADI!

BELEDİYE BAŞKANI SİNEMA KEYFİNİ VATANDAŞLARLA BERABER YAŞADI!

24 Temmuz 2019, Çarşamba 14:07 / Son Güncelleme : 24 Temmuz 2019, Çarşamba 14:07
BELEDİYE BAŞKANI SİNEMA KEYFİNİ VATANDAŞLARLA BERABER YAŞADI!
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi’nin yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği Yaz Sinema Günleri'nde dün akşam "Köyden İndim Şehire" isimli film gösterimi gerçekleşti. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu'da vatandaşlara katılarak film keyfinin tadını çıkardı.

Başakşehir Belediyesi tarafından Türkiye'nin en büyük millet bahçesi Başakşehir Millet Bahçesi’nde kurulan dev ekranla nostaljik sinema keyfi yaşandı. Başakşehir Yaz Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Yazlık Sinema Günleri'nde dün akşam unutulmaz Kemal Sunal filmlerinden biri olan “Köyden İndim Şehire” isimli film gösterimi gerçekleştirildi.

BELEDİYE BAŞKANI VATANDAŞLARIN FİLM KEYFİNE ORTAK OLDU

Önceki gün sosyal medya hesabından Başakşehirlileri film izlemeye davet eden Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, millet bahçesine gelen vatandaşlarla beraber Kemal Sunal'ın eğlenceli filmlerinden biri olan, "Köyden İndim Şehire" filmi ile nostaljik ortamın keyfini ve eğlencesini yaşadı.

Güzel havayı fırsat bilen binlerce Başakşehirli, adeta Millet Bahçesi’ne akın etti. Açık havada sinema keyfi yaşayan vatandaşlara, çay ve patlamış mısır ikramı yapıldı.

Belediye Başkanı Kartoğlu, Başakşehirli çocuklarla beraber oturarak, filmin tadını çocuklarla beraber çıkardı.

Kadın erkek, genç yaşlı binlerce ilçe sakinini bir araya getiren yazlık sinema günleri, Yeşilçam ve dünya sinemasının iz bırakan yapımlarının gösterimiyle temmuz ve ağustos ayları boyunca devam edecek.

"Şüphesiz ki 4 elementin meydana getirdiği en güzel karışım çaydır"

Nostaljik ve eğlenceli film keyfinin ardından Başakşehirliler, Belediye Başkanı Kartoğlu ile bir araya gelerek çay içip, keyifli sohbetler ettiler.

Başkan Kartoğlu, keyifli akşamın sonunda "Şüphesiz ki 4 elementin meydana getirdiği en güzel karışım çaydır. Başakşehirli gençlerimizle Millet Bahçemizde bir araya gelip hemen her konuda sohbet ettik. ‪Çay demli, muhabbet koyu, dostluklar bâki. İnsan daha ne ister ki?" ifadelerini kullandı.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor