Başakşehir

anasayfa Başakşehir BAŞAKŞEHİR MİLLET BAHÇESİ'NDE SİNEMA KEYFİ

BAŞAKŞEHİR MİLLET BAHÇESİ'NDE SİNEMA KEYFİ

10 Temmuz 2019, Çarşamba 11:08 / Son Güncelleme : 10 Temmuz 2019, Çarşamba 11:08
BAŞAKŞEHİR MİLLET BAHÇESİ'NDE SİNEMA KEYFİ
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

Başakşehir Belediyesi’nin yaz etkinlikleri kapsamında düzenlediği Yaz Sinema Günleri, “Buz Devri 3” isimli çizgi film gösterimiyle başladı. Başakşehirliler, ilk gösterime büyük ilgi gösterdi.

Başakşehir Belediyesi tarafından Türkiye'nin en büyük millet bahçesi Başakşehir Millet Bahçesi’nde kurulan dev ekranla nostaljik sinema keyfi yaşandı. Başakşehir Yaz Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Yazlık Sinema Günleri'nin ilk gününde tüm dünyada gişe rekorları kıran “Buz Devri 3” isimli çizgi film gösterimi yapıldı. 

Başakşehirlilerden yazlık sinemaya büyük ilgi

Güzel havayı fırsat bilen binlerce Başakşehirli, adeta Millet Bahçesi’ne akın etti. Açık havada sinema keyfi yaşayan vatandaşlara, Başakşehir Belediyesi tarafından çay ve patlamış mısır ikramı yapıldı. Nostaljik sinema akşamında Kızılay da, Başakşehirlilere gazoz dağıttı. 

Başakşehirlileri sinemayla dolu yaz bekliyor

Kadın erkek, genç yaşlı binlerce ilçe sakinini bir araya getiren yazlık sinema günleri, Yeşilçam ve dünya sinemasının iz bırakan yapımlarının gösterimiyle temmuz ve ağustos ayları boyunca devam edecek. Gişe rekortmeni ve ödüllü pek çok film açık havada bir kez daha beyaz perdeye yansıtılacak.

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor