Başakşehir

anasayfa Başakşehir İstanbul Başakşehir Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulundan Örnek Davranış..

İstanbul Başakşehir Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulundan Örnek Davranış..

22 Mayıs 2019, Çarşamba 15:28 / Son Güncelleme : 22 Mayıs 2019, Çarşamba 15:28
İstanbul Başakşehir Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulundan Örnek Davranış..
facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz

İstanbul Başakşehir Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu öğrencileri, kardeş okul Duran Sezer Ortaokulu'na kitap bağışında bulundu.

Kardeş Okul Projesi kapsamında İstanbul Başakşehir Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu Öğretmen ve Öğrencileri biriktirdikleri kitapları, kırtasiye malzemelerini, oyuncakları Karapınar Duran Sezer Ortaokuluna, İstanbul da ki Karapınarlılar Derneği vasıtası ile teslim edildi.

Duran Sezer Ortakolu kütüphanesine teslim edilen kitaplar, okulun öğrencileri tarafından kütüphane raflarına kitapları mutluluk içerisinde dizdikleri görüldü. 

Duran Sezer Ortaokulu Müdürü Mesut Durmuş yapılan kitap yardımı için şunları söyledi:

"Okulumuzda yeni açtığımız kütüphanemizde kitap eksiği vardı. Kütüphanemizin kitap yönünden zenginleşmesi için Kardeş okulumuz İstanbul Başakşehir Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu tarafından toplanan kitaplar kütüphanemizin zenginleşmesinde rol oynayacaktır. Başakşehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Yapıcı kardeş okulumuz idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Kitap okuyan nesillerin yetişmesi için bu tür dayanışmaların devam etmesini temenni ediyorum." dedi.

 

facebook paylaş twitter paylaş yorum yaz
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
1 2 3 4 5
YORUMLAR
ziyaretçi
yükleniyor